ON! SPICY MARGARITA 19 mg/g

Nikotinové sáčky On! Spicy Margarita s chutí klasického margaritového koktejlu a pikantním nádechem. Lahodná a svěží limetka nabídne kyselejší chuť vyváženou špetkou pálivosti. Obsah nikotinu je 6 mg/sáček, sáčky jsou v "mini" formátu. 

Nikotinové sáčky On! vyráběné ve švédském Helsingborgu jsou mezi spotřebiteli jedny z nejoblíbenějších v EU a Velké Británii. Nabízí portfolio skvělých chutí a příjemné sáčky ve formátu, který dokonale padne pod ret a je naprosto diskrétní.

Můžeme doručit do:
22.3.2023
Možnosti doručení
Skladem
Značka: On!
129 Kč 106,61 Kč bez DPH
Kategorie: ON! - Nikotinové sáčky
Příchuť: Margarita
Obsah nikotinu: 19 mg/g (6 mg/sáček)
Počet sáčků: 20 ks
Hmotnost balení: 6,4 g
Formát sáčků: Mini
? Agresivita: 1
? Vlhkost: 2
Doporučené pro: Začínající uživatele
Výrobce: Raa S AB
Země výroby: Švédsko
on spicy margarita 6mg nikotinove sacky
Tip

On! - Nikotinové sáčky v nové, ještě diskrétnější podobně - mini. Ještě menší sáčky, které zaručeně nebudou vidět pod rtem! Příchutě jsou velmi výrazné a výborné. Síla nikotinu je menší. Velmi podobný žvýkacímu tabáku s rozdílem, že zde není obsažen žádný tabák.

Složení: celulóza (E460), malitol - sladidlo (E965), uhličitan sodný (E500), přírodní aromata, nikotin, glycerol (E422), povidon (E1201), látky zvýrazňující chuť a vůni (E950) - Více o látkách obsažených v nikotinových sáčcích se dočtete zde!

varování---toxický-min

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Nikotinové sáčky, nebo-li Nicopods značky On!. Produkty On! se odlišují od ostatních značek svým balením, které není ve tvaru puku ale ve tvaru čtverce. Balení jsou však velice povedená a příchutě, které značka On! nabízí jsou naprosto skvělé!