ON! BERRY - 8mg NIKOTINU

ON! Berry - novinka ve velmi stylové krabičce! V nejsilnější variantě nikotinu 8mg a s příchutí lesních plodů! Příchuť je na velmi dobré úrovni, je skvěle zvýrazněna pro ještě lepší požitek. Pokud si potrpíte hlavně na příchuť a ne na sílu, tohle je přesně pro Vás! Jedna z nejlepších příchutí nikotinových sáčků co jsem zatím měl! Vyrábí se pro americký trh, kde se soustředí hlavně na výraznost chuti, a menší obsah nikotinu.

Naše hodnocení: Hodnotíme nejen sílu, ale i cenu, kvalitu zpracování, výdrž, chuť, vůni a zpracování puku.

Za chuť určitě 10/10, určitě doporučujeme žvýkačům, kteří nevyhledávají příliš silné nikotinové sáčky a potrpí si hlavně na chuti! Také dáváme body za překrásné balení!

 

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Značka: On!
150 Kč 123,97 Kč bez DPH
Kategorie: ON! - Nikotinové sáčky
Příchuť: Lesní plody
Obsah nikotinu: 30 mg/g (8 mg/sáček)
Počet sáčků: 20 ks
Hmotnost balení: 5,3 g
Formát sáčků: Mini
? Agresivita: x
? Vlhkost: x
Doporučené pro: Pokročilé uživatele
Výrobce: Raa S AB
Země výroby: Švédsko
Položka byla vyprodána…

On! - Nikotinové sáčky v nové, ještě diskrétnější podobně - mini. Ještě menší sáčky, které zaručeně nebudou vidět pod rtem! Příchutě jsou velmi výrazné a výborné. Síla nikotinu je menší. Velmi podobný žvýkacímu tabáku s rozdílem, že zde není obsažen žádný tabák.

Složení: celulóza (E460), malitol - sladidlo (E965), uhličitan sodný (E500), přírodní aromata, nikotin, glycerol (E422), povidon (E1201), látky zvýrazňující chuť a vůni (E950) - Více o látkách obsažených v nikotinových sáčcích se dočtete zde!

varování---toxický-min

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Nikotinové sáčky, nebo-li Nicopods značky On!. Produkty On! se odlišují od ostatních značek svým balením, které není ve tvaru puku ale ve tvaru čtverce. Balení jsou však velice povedená a příchutě, které značka On! nabízí jsou naprosto skvělé!