ON! COFFEE 19 mg/g

Máme zde další velmi oblíbenou kávovou příchuť, která je od značky On! velmi povedená! Produkt je určen pro americký trh, kde se vše soustředí hlavně na příchuť, takže výraznost je zde velká. Síla nikotinu, i když se jedná o nejsilnější verzi není nijak extrémní. Doporučujeme tedy hlavně uživatelům, kteří si potrpí na příchuť nikoli na sílu nikotinu. Také je potřeba podotknout kvalitu sáčků, které jsou velmi příjemné!

Naše hodnocení: Hodnotíme nejen sílu, ale i cenu, kvalitu zpracování, výdrž, chuť, vůni a zpracování puku.

Hodnotíme 9/10, chuť kávy je zde velmi dobře cítit a je povedená! Zpracování sáčků je skvělé, stejně tak zpracování krabičky!

Můžeme doručit do:
27.9.2023
Možnosti doručení
Skladem
Značka: On!
129 Kč 106,61 Kč bez DPH
Kategorie: ON! - Nikotinové sáčky
Příchuť: Káva
Obsah nikotinu: 19 mg/g (6 mg/sáček)
Počet sáčků: 20 ks
Hmotnost balení: 5,3 g
Formát sáčků: Mini
? Agresivita: 1
? Vlhkost: 2
Doporučené pro: Pokročilé uživatele
Výrobce: Raa S AB
Země výroby: Švédsko

On! - Nikotinové sáčky v nové, ještě diskrétnější podobně - mini. Ještě menší sáčky, které zaručeně nebudou vidět pod rtem! Příchutě jsou velmi výrazné a výborné. Síla nikotinu je menší. Velmi podobný žvýkacímu tabáku s rozdílem, že zde není obsažen žádný tabák.

Složení: celulóza (E460), malitol - sladidlo (E965), uhličitan sodný (E500), přírodní aromata, nikotin, glycerol (E422), povidon (E1201), látky zvýrazňující chuť a vůni (E950) - Více o látkách obsažených v nikotinových sáčcích se dočtete zde!

varování---toxický-min

5
2x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
VS Avatar autora | 7.11.2021
Sáčky hodně vydrží. Chuť vynikající. Stojí za to koupit znova a ochutnat i jiné chutě. Tyto do mě zahučely a najednou nemám a schází :-D takže pecka , škoda že chuť nevydrží jako např. U Aroma kingu
4
JV Avatar autora | 18.9.2020
Pro kafaře super, pro mě jakožto občasného kafaře nic moc, chuť kafe je zde ale podtrhnuta výborně, kdybych byl kafař bylo by hodnočení 5/5, ale takhle je to na mě až moc agresivní.
5
M Avatar autora | 20.7.2020
Delikatesa. Jako kafe a cigárko v jednom.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Nikotinové sáčky, nebo-li Nicopods značky On!. Produkty On! se odlišují od ostatních značek svým balením, které není ve tvaru puku ale ve tvaru čtverce. Balení jsou však velice povedená a příchutě, které značka On! nabízí jsou naprosto skvělé!

Používáme ověření věku Adulto