OrangeMan Apple + Wintergreen 16 mg/g

Nikotinové sáčky OrangeMan Apple + Wintergreen s velmi výraznou chutí peppermintu, připomínající ústní vodu. Příchuť je lehce ovoněná jablky, ale hlavní složka je peppermint. Kvalitní nikotinové sáčky vyrobené ve Švédsku se zajímavým a jednoduchým designem. V balení naleznete 20 nikotinových sáčků ideálních pro pokročilé uživatele.

V nabídce nikotinových sáčků OrangeMan naleznete hlavně mentolové nikotinové sáčky, ale i velmi zajímavé produkty s příchutí. Celou nabídku naleznete zde.

Skladem
Značka: OrangeMan
139 Kč 114,88 Kč bez DPH
Kategorie: OrangeMan - Nikotinové sáčky
Příchuť: Jablko, Peppermint
Obsah nikotinu: 16 mg/g (11,2 mg/sáček)
Počet sáčků: 20 ks
Hmotnost balení: 14 g
Formát sáčků: Slim
? Agresivita: 1
? Vlhkost: 2
Doporučené pro: Pokročilé uživatele
Výrobce: Novel Productions AB
Země výroby: Švédsko
OrangeMan nikotinove sacky apple wintergreen nicopods
Tip

Nikotinové sáčky a nikotinové tyčinky OrangeMan představují revoluci v užívání nikotinu. Nikotinové sáčky OrangeMan v originálním balení jsou velmi kvalitní a ideální pro milovníky mentolu.

Složení: celulźa (E460), voda, sůl, zvlhčující látka (E1520), sladidla (E422), aromata, nikotin, zvýrazňovač chuti (E950) - Více o látkách obsažených v nikotinových sáčcích se dočtete zde!

varování---vykřičník-min

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JV Avatar autora | 24.6.2021
Naprostá paráda, velmi podobné, téměř tedy totožné jako je Lyft Winter Chill, tedy za mě jeden z nejlepších mentolů ať už samotný nebo v kombinaci, jelikož kombinaci jablka zde moc neucítíte, možná s náznakem, chutná podobně jako zelená ústní voda Listerine, sáčky jsou příjemné, velikost jako Shiro řekl bych a vlhkost podobná jako je nový Dope nebo Snatch, takže takový lehce horší Lyft, ve výsledku je to ale vydařený puk. Design puku je skvělý, minimalistický a místo designu se zaměřili na praktičnost kdy na víku najdete všechny důležité informace. Doporučuji