OXBAR C800 Mango Ice 16 mg/ml

Jednorázová e-cigareta OXBAR C800 Mango Ice s výraznou, sladkou a ochlazující chutí manga. OXBAR C800 nabízí velkou výdrž až 800 potáhnutí a skvěle zpracované krystalické tělo. Náplň obsahuje nikotinovou sůl, která se stará o jemné potáhnutí bez dráždivého pocitu v krku. Obsah nikotinové soli je 16 mg/ml, tedy je síla o něco nižší, než je u jednorázových e-cigaret zvykem.

Máte-li rádi výrazné a sladké příchutě, OXBAR C800 zcela jistě naplní Vaše očekávání. Celou nabídku povedených příchutí naleznete zde.

Můžeme doručit do:
22.2.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Oxbar
179 Kč 147,93 Kč bez DPH
Kategorie: OXBAR
Příchuť: Mango
Obsah nikotinu: 16 mg/ml (1,6 %)
Počet potáhnutí: 800
Kapacita baterie: 550 mAh
Obsah náplně: 2 ml
Odpor: 1,2 ohm
Doporučené pro: Pokročilé uživatele
OXBAR C800 Mango Ice Jednorazova e cigareta min
Tip 800+ Potáhnutí

Jednorázové e-cigarety OXBAR se pyšní nadprůměrnou výdrží, skvělým zpracováním a neuvěřitelně reálnou chutí. E-cigarety OXBAR C800 nabízí kapacitu až na 800 potáhnutí, povedený a velmi populární krystalický design a především výrazné a autentické příchutě.

Obsah nikotinu v jednorázových e-cigaretách OXBAR C800 je 16 mg/ml, tedy o něco nižší, než je standard. To však otevírá cestu i méně zkušeným uživatelům, nebo uživatelům hledající spíše nižší sílu nikotinu. Nikotin je zde samozřejmě v podobě nikotinové soli, která zabraňuje škrábání v krku.

Složení: Rostlinný glycerin 50%, propylenglykol, nikotinová sůl (16 mg/ml)

varování---vykřičník-min

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto