Dárek zdarma při objednávce nad 1 000 Kč! Sleva při koupi 5 ti kusů stejného produktu! Samolepka s naším logem ke každé objednávce zdarma!

PABLO X-ICE COLD

Pablo X-ICE COLD - Velká síla a příchuť mentolu okořeněná o zázvor! Síla nikotinu je 25mg/sáček, tedy doporučujeme zkušeným uživatelům! Velmi pálivé a silné nikotinové sáčky si zamiluje každý, kdo chce zažít pořádný KICK a pálivost!

Skladem
Značka: Pablo Ice Cold
109 Kč 90,08 Kč bez DPH
Kategorie: PABLO ICE COLD - Nikotinové sáčky
Příchuť: Mentol, Zázvor
Obsah nikotinu: 30 mg/g (25 mg/sáček)
Počet sáčků: 20 ks
Hmotnost balení: 16 g
Formát sáčků: Slim
? Agresivita: x
? Vlhkost: x
Doporučené pro: Zkušené uživatele, Experty
Výrobce: UAB N.G.P Imperial Lithuania
Země výroby: Litva

Pablo Ice Cold - Jeden z nejsilnějších nikotinových sáčků! Klasická pálivá mentolová příchuť, která zamrazí. Velmi podobný žvýkacímu tabáku s tím rozdílem, že neobsahuje žádný tabák! Pablo Ice Cold je pro zkušené uživatele, kteří hledají pořádnou sílu nikotinu.

Složení: celulóza (E460), PH regulátor (E501), zvlhčovadlo (E1520), nikotin, aroma, voda, konzervanty - Více o látkách obsažených v nikotinových sáčcích se dočtete zde!

varovani-web-lebka

5
0x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
4
DS Avatar autora | 25.12.2020
Odpal!!! Tohle je extrém a pokud kupujete puky jenom v česku tak je to pomyslně end game ve žvejkání. Síla se dostavila prakticky hned a tak jsem si ani nevychutnal tu chuť. Ale pokud žvejkáte například killu, velo 5,Thunder, zyn 5 atd. Tak to můžete zkusit. Pro žvejkače dvojek a podobnejch žvejků tohle fakt nedoporučuju, protože to vás nebo vašeho feláka může těžce típnout. V shrnutí pro průměrný nebo zkušenější žvejkače fajn zábava

Nikotinové sáčky, nebo-li Nicopods značky Pablo. Produkty této značky není třeba představovat, jsou velice oblíbené! Pablo nabízí skvělou a chladnou mentolovou příchuť a obrovskou sílu nikotinu!