Dárek zdarma při objednávce nad 1 000 Kč! Sleva při koupi 5 ti kusů stejného produktu! Samolepka s naším logem ke každé objednávce zdarma!

PAZ ICE RED

PAZ ICE RED - Nikotinové sáčky Indického výrobce s příchutí mentolu a vysokým obsahem nikotinu 24 mg/g. Sáčky jsou opravdu hedvábně jemné, čistě bílé, slim rozměrů. Síla nikotinu je značná, spolu s pálivostí mentolu, která je zde taky dobře cítit zařazujeme Paz Ice Red do kategorie velmi silné! 

Skladem
Značka: Paz
125 Kč 103,31 Kč bez DPH
Kategorie: PAZ - Nikotinové sáčky
Příchuť: Mentol
Obsah nikotinu: 24 mg/g (13,2 mg/sáček)
Počet sáčků: 20 ks
Hmotnost balení: 11 g
Formát sáčků: Slim
? Agresivita: x
? Vlhkost: x
Doporučené pro: Pokročilé uživatele, Zkušené uživatele
Výrobce: DHOLAKIA SNUS
Země výroby: Švédsko

Složení: Voda, celulóza (E460), dochucovadla, Xanthan (E415), Propylenglykol (E1520), Sukralosa (E955), sůl, aroma, nikotin, uhličitan sodný (E500) - Více o látkách obsažených v nikotinových sáčcích se dočtete zde!

varovani-web-lebka

5
1x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
4
JV Avatar autora | 18.9.2020
Indie a nicopody ? Jako proč ne, co se síly týče tak je zde v pěkném množství, nezklame Vás, chuť je taková nedoladěná, doporučuji objednat a za nějaký čas znovu aby jste si zhodnotili Váš první dojem, za mě není nejhorší ale rozhodně né nejlepší
5
DH Avatar autora | 3.5.2020
Spíše nespokojen.Chuť mentolu žádná, smrdí to strašne chemicky, jak savo a chlór fakt nedoporučuju.Síla je ale smrad a chuť peklo.
DP Avatar autora David Práchenský (Administrátor) 5.5.2020
Dobrý den, moc Vám děkujeme za hodnocení. Po přečtení mi to nedalo a musel jsem vyzkoušet Paz znovu a důkladně. Naprosto ctím Vaší recenzi a uznávám pořekadlo sto lidí, sto chutí. Budu tedy psát svůj objektivní názor na Paz Ice Red. Vůně mi přijde v pořádku, mentol, který lehce štípe v nose, ale jinak příjemná vůně mentolu. Síla je vyšší ale to je subjektivní, pro někoho je to dost pro někoho málo.. Sáčky jsou za mě ideální, jak velikostí tak svou vlhkostí, příjemně sedí pod rty. Pálivost je značná. Chuť popravdě skoro necítím, jen velmi vzdáleně mentol, ale spíše mi sáčky přijdou jako bez chuti. Osobně Paz Ice Red hodnotím kladně.

Nikotinové sáčky, nebo-li Nicopods značky Paz. Značka Paz je pro nás velmi zajímavá, hlavně díky výrobci, který je z Indie. Produkty jsou většinou mentolové, ale výrobce začíná pracovat i na ochucených druzích!