PAZ BERRYGOLD FROST 9 mg/g

Nikotinové sáčky PAZ Berrygold Frost v limitované edici s příchutí lesních plodů osvěžené mentolem. V balení naleznete 20 nikotinových sáčků s nízkým obsahem nikotinu vhodném pro začínající uživatele. Nikotinové sáčky PAZ jsou jemné a příjemné s povedenou chutí.

V nabídce nikotinových sáčků PAZ naleznete velmi zajímavé produkty, například se skvělou příchutí kávy. Celou nabídku naleznete zde.

Skladem
Značka: Paz
119 Kč 98,35 Kč bez DPH
Kategorie: PAZ - Nikotinové sáčky
Příchuť: Mentol, Lesní plody
Obsah nikotinu: 9 mg/g (5 mg/sáček)
Počet sáčků: 20 ks
Hmotnost balení: 11 g
Formát sáčků: Slim
? Agresivita: 1
? Vlhkost: 1
Doporučené pro: Začínající uživatele
Výrobce: DHOLAKIA SNUS
Země výroby: Švédsko
paz berry gold
Tip

Nikotinové sáčky PAZ nabízí produkty pro začínající uživatele i pro zkušené uživatele. V nabídce naleznete mentolové nikotinové sáčky ale i skvělé příchutě jako je PAZ BERRY GOLD nebo PAZ CHAI LATTE s příchutí kávy. Nikotinové sáčky PAZ určitě stojí za vyzkoušení.

Složení: celulóza (E460), uhličitan sodný (E500), stabilizátor (E1520), sukralosa (E955), nikotin, aromata, voda, konzervant Více o látkách obsažených v nikotinových sáčcích se dočtete zde!

varování---vykřičník-min

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Nikotinové sáčky, nebo-li Nicopods značky Paz. Značka Paz je pro nás velmi zajímavá, hlavně díky výrobci, který je z Indie. Produkty jsou většinou mentolové, ale výrobce začíná pracovat i na ochucených druzích!