ProVape S&V Genius Dárkové balení 6x20ml 6x20ml

ProVape Shake & Vape Genius s řadou především dezertových a koláčových příchutí. V krásném dárkovém balení naleznete všech 6 geniálních příchutí, geniálních jmén jako je Chapvapes, Vapeli, Vapenchi, Vapesla, Vapespear a Vapestein. Namíchejte je všechny!

Více se o S&V příchutích ProVape dočtete zde.

Můžeme doručit do:
30.1.2023
Možnosti doručení
Skladem
Značka: ProVape
1 399 Kč 1 156,20 Kč bez DPH
Kategorie: ProVape
ProVape genius shake and vape darkovy box min
Tip
Prémiová aromata ve stylu Shake & Vape od lotyšské společnosti ProVape přichází ve stylových obalech s názvy známých osobností. V nabídce Genius naleznete především dezertové a koláčové příchutě s mixem dalších dobrot. Tato řada je jako stvořená pro milovníky krémových a sladkých dezertových chutí.

ProVape Shake & Vape aromata jsou dodávána v 60ml lahvičkách s 20ml aroma. Stačí pouze dolít bází, protřepat a začít ihned vapovat. Pokud však necháte již namíchané e-liquidy nějaký čas odležet, můžete docílit maximální chuti a odhalit i ty nejméně výrazné prvky.

ProVape S&V Genius Dárkové balení 6x20ml

S&V Chapvapes

S lahodnou a velmi sladkou chutí palačinek zalitých karamelem. Jemná chuť palačinkového těsta je doslazena výraznou karamelovou chutí. Chapvapes je ideální záležitost pro milovníky sladkých dezertovek!

S&V Genius Vapeli

S chutí vaflí a borůvkového džemu. Jemná chuť vaflového těsta je zalitá výraznou a autentickou chutí borůvek!

ProVape S&V Genius Dárkové balení 6x20ml
ProVape S&V Genius Dárkové balení 6x20ml

S&V Genius Vapenchi

S chutí meruňkového jogurtu. Smetanová chuť jogurtu je geniálně doplněna sladkými a šťavnatými meruňkami.

S&V Genius Vapesla

S chutí citronového koláče. Dominantní chuť těsta je lehce osvěžena citronem. Celková chuť je jemná, sladká a osvěžující.

ProVape S&V Genius Dárkové balení 6x20ml
ProVape S&V Genius Dárkové balení 6x20ml

S&V Genius Vapespear

S tradiční chutí francouzského croissantu s vlašskými ořechy. Jemnou chuť těsta doplňuje poměrně výrazná chuť ořechů a vytváří tak celkový dojem, který je neodolatelný již po prvním potáhnutí.

S&V Genius Vapestein

S chutí bobulovitého koláče a rebarbory. Chuť nabízí jemnou a sladkou chuť těsta společně s ovocnými plody jako jsou ostružiny, maliny, borůvky a jahody. Celá chuť je poté ještě zjemněna mírnou chutí rebarbory.

ProVape S&V Genius Dárkové balení 6x20ml

Postup přípravy e-liquidu ProVape:

V lahvičce s objemem 60ml je 20ml aromatu. Dolijte bázi případně nikotin. Báze a nikotiny potřebné k míchání naleznete zde. Bázi můžete dolít s jakýmkoli poměrem PG/VG, je ale potřeba zvážit, do jakého zařízení chcete následně výsledný e-liquid použít a jaký typ kouření preferujete. Na závěr lahvičku důkladně protřepejte. Výsledný e-liquid je možný ihned použít k vapování.

Můžete však ještě experimentovat s dobou zrání, kdy e-liquid dostává nové a nové rozměry. Stejně tak je možné použít více báze. Je tak jen na Vás, jakou výslednou chuť vykouzlíte a jak Vám bude nejvíce vyhovovat.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: