PUFFY

Jednorázová vapovací pera PUFFY od Sweet Life v sobě skrývají unikátní kombinaci 2000 mg kanabinoidů, které nabídnou maximální účinky. Vapovací pero obsahuje 2ml e-liquidu a je možné jej opakovaně dobíjet. Díky tomu nabídne kapacitu až na 1000 potahů. Design vapovacích per Puffy je originální a velmi povedený, zdobí jej i praktický prvek jako je průhledná nádržka na e-liquid, díky které budete vždy vědět, kolik náplně zbývá.

Náplň obsahuje velmi kvalitní směs kanabinoidů HHC-P, HHC-O, HHC, CBG, CBN a Live resin terpeny. Terpeny jsou pro co nejčistší chuť destilovány parou z čerstvých květů a dále rafinovány. Díky tomuto procesu se odstraní typický zápach sušeného sena. Vybrat si můžete ze 6ti příchutí, které rozhodně patří k nejoblíbenějším.

Co je to HHC?

HHC neboli hexahydrokanabinol je žhavou novinkou ve světě kanabinoidů. Získává se na zcela přírodní bázy extrakcí z konopí a jeho funkce jsou podobné jako u CBD. HHC je účinným pomocníkem od bolestí, zlepšuje kvalitu spánku, odborává stres a potlačuje úzkost. Celkově tedy HHC funguje jako dobrý prostředek k relaxaci.

HHC se z rostlin konopí získává přirozenou cestou, díky tomu je zcela legální. Tento výtažek pak existuje v mnoha podobách podobně jako CBD, například ve formě olejů, květů, e-liquidů nebo se přidává do potravin.

Účinky HHC jsou velmi individuální, na každého působí jinak. Záleží také na podaném množství a formě užití. Obecně lze však říci, že HHC navozuje euforické, stimulační a relaxační pocity, které jsou připodobňovány k THC. HHC tedy představuje možnost legálního užití konopí pro relaxaci či úlevu od bolesti.

HHC-P má stejné účinky jako standardní HHC. Rozdíl je ve větší síle, kterou jednoznačně HHC-P přináší. Výdrž je ale naopak kratší.

Produkt je prodáván pouze a jen jako reklamní, turistický či sběratelský suvenýr. Produkt v souladu se zákonem §167/1998. Zákaz prodeje mladším 18-ti let. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Používáme ověření věku Adulto