REYMONT KURWA WATERMELON ICE 20 mg/ml

Reymont Kurwa Watermelon Ice je jednorázová e-cigareta s kapacitou až na 688 potáhnutí. Příchuť ledového vodního melounu připomíná sladkou, ovocnou žvýkačku s dávkou svěžesti. Velmi jednoduchá a krásně zpracovaná jednorázová e-cigareta nabídne vapování bez starostí a se skvělou chutí. E-liquid obsahuje tzv. NicSalt, nebo-li nikotinovou sůl, která se lépe a rychleji vstřebává do těla a není tak třeba častého potahování. Odpadá také nepříjemný pocit škrábání v krku.

Nabídka e-cigaret Reymont Kurwa je opravdu nabušená, až 25 různých příchutí naleznete zde.

Můžeme doručit do:
27.5.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: REYMONT KURWA
179 Kč 147,93 Kč bez DPH
Kategorie: REYMONT KURWA
Příchuť: Vodní meloun
Obsah nikotinu: 20 mg/ml (2%)
Počet potáhnutí: 688
Kapacita baterie: 450 mAh
Obsah náplně: 2 ml
Odpor: 1,7 ohm
Doporučené pro: Zkušené uživatele

Kurwa Reymont jsou jednorázové e-cigarety s obrovskou nabídkou, kterou tvoří 25 originálních příchutí. Jednorázové e-cigarety jsou ideální pro kuřáky přecházející na vaping, nebo občasné uživatele e-cigaret. Zařízení nelze dobíjet, nedolévá se e-liquid ani není třeba čistit či měnit komponenty. E-cigareta také disponuje samospínacím potáhnutím, tedy lze potáhnout bez mačkání tlačítka. Díky své jednoduchosti a skvělému podání chuti jsou jednorázové e-cigarety velmi oblíbené.

Jednorázové e-cigarety Kurwa Reymont nabízí kapacitu zhruba 688 potáhnutí. Zařízení obsahuje integrovanou baterii s kapacitou 450 mAh a NicSalt e-liquidem (s obsahem nikotinové soli) s obsahem 20 mg/ml nikotinu. Příchutě jsou velmi výrazné a intenzivní podobně jako například u jednorázových e-cigaret Elf Bar nebo Aroma King.

varování---toxický-min

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto