RIOT SQUAD S&V SMOKIN MOLOTOV 20ml

RIOT SQUAD Shake & Vape SMOKIN MOLOTOV s lahodnou a jemnou chutí toho nejkvalitnějšího tabáku společně s třešničkou na dortu, kterou je karamelová káva. Chuť, která je vhodná pro každodenní vapování a která jednoduše neomrzí.

S&V od RIOT SQUAD jsou dodávány v 60ml lahvičkách s 20ml aromatu. RIOT je výrobce z Velké Británie, který už má na svém kontě celou řadu ocenění za své výrobky. Příchutě od RIOT jsou jedny z nejkvalitnějších a nejblíbenějších na světě!

Více se o Shake & Vape RIOT SQUAD dozvíte zde.

Můžeme doručit do:
17.7.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Riot
249 Kč 205,79 Kč bez DPH
Kategorie: RIOT SQUAD
Příchuť: Tabák, Karamelová káva
Obsah nikotinu: Neobsahuje
Obsah aroma: 20ml
Objem láhve: 60ml
Výrobce: Riot Labs
Země výroby: Velká Británie
Shake & Vape příchutě RIOT SQUAD jsou prémiové výrobky z Velké Británie. Příchutě typu Shake & Vape jsou určené pro jednoduché míchání e-liquidů, kdy stačí pouze přidat bázi, případně nikotin a protřebat. Dále už jen stačí výslednou směs dolít do e-cigarety a začít vapovat a to bez potřeby dlouhého zrání.

Příchutě RIOT SQUAD jsou dodávány v elegantních 60ml lahvičkách s obsahem 20ml příchuti. Příchutě jsou vyrobené z prvotřídních surovin od nadšených vaperů a patří k jedněm z nejkvalitnějších a nejchutnějších na trhu. 

Řada Shake & Vape příchutí RIOT v barevných lahvičkách představuje ty nejoblíbenější příchutě značky RIOT. V této sérii nemůžete udělat chybu s výběrem, jelikož každá chuť je doladěna k naprosté dokonalosti.

Postup přípravy e-liquidy Riot Squad:

V lahvičce s objemem 60ml je 20ml aromatu. Dolijte bázi případně nikotin. Báze a nikotiny potřebné k míchání naleznete zde. Bázi můžete dolít s jakýmkoli poměrem PG/VG, je ale potřeba zvážit, do jakého zařízení chcete následně výsledný e-liquid použít a jaký typ kouření preferujete. Na závěr lahvičku důkladně protřepejte. Výsledný e-liquid je možný ihned použít k vapování.

Můžete však ještě experimentovat s dobou zrání, kdy e-liquid dostává nové a nové rozměry. Stejně tak je možné použít více báze. Je tak jen na Vás, jakou výslednou chuť vykouzlíte a jak Vám bude nejvíce vyhovovat.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto