ROGUE HONEY LEMON

Rogue Honey Lemon - Nikotinové sáčky z USA s příchutí medu a lehkým nádechem citronů! Příchuť je výrazná a velice příjemná. V plechovém balení je 20 sáčků formátu MINI s obsahem nikotinu 6 mg/sáček!

Skladem
Značka: Rogue
159 Kč 131,40 Kč bez DPH
Kategorie: Rogue - Nikotinové sáčky
Příchuť: Citron, Med
Obsah nikotinu: 8,9 mg/g | 6 mg/sáček
Počet sáčků: 20 ks
Hmotnost balení: 13,5 g
Formát sáčků: Mini
? Agresivita: x
? Vlhkost: x
Doporučené pro: Pokročilé uživatele, Začínající uživatele
Výrobce: Rogue Holdings
Země výroby: USA

ROGUE - V nabídce naleznete pouze 2 produkty nikotinových sáčků z USA - Honey Lemon a Mango. Obě jsou ale opravdu skvělé, chuťově výrazné a velmi originální! Puky jsou samozřejmě plechové! :-)

varování---vykřičník-min

5
2x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
4
S Avatar autora | 8.11.2020
Žvejk se velice podařil, více na informací ve videu https://youtu.be/GDKROXmIuy8
5
JV Avatar autora | 18.9.2020
Tohle se moc povedlo, med a citrón co se nicopodu týče, no koho by to napadlo ale kupodivu to spolu funguje v harmonii naprosto krásně, přirovnal bych chuť k citronovemu čaji s medem, chuť je velmi ale opravdu velmi příjemná, je to nicopod na pohodu, doporučuji na zimní večery.
5
K Avatar autora | 21.8.2020
Tohle je fakt dobré. Výrazná chuť medu a citronu, jako v pořádném čaji, ale bez čaje :-) Je to hodně sladké, to nemusí sednout každému. Síla nikotinu spíš slabší. Velmi mě to zaujalo.

Nikotinové sáčky, nebo-li Nicopods značky Rogue. Produkty Rogue jsou vyráběné v USA a v nabídce naleznete dvě příchutě. Obě jsou naprosto fantastické a výrazné! Nikotinové sáčky Rogue neobsahují žádný tabák.