ROGUE HONEY LEMON 9 mg/g

Nikotinové sáčky ROGUE Honey Lemon s příchutí medu a nádechem citronů! Výrazná a velmi povedená příchuť v sáčcích ve formátu "Mini". Obsah nikotinu je zde velmi nízký a doporučujeme zejména začínajícím uživatelům. Pokud jste ale milovníkem skvělých chutí, tento produkt je i pro Vás!

V nabídce nikotinových sáčků ROGUE naleznete ještě skvělou příchuť ROGUE Mango!

Skladem
Značka: Rogue
159 Kč 131,40 Kč bez DPH
Kategorie: Rogue - Nikotinové sáčky
Příchuť: Citron, Med
Obsah nikotinu: 8,9 mg/g | 6 mg/sáček
Počet sáčků: 20 ks
Hmotnost balení: 13,5 g
Formát sáčků: Mini
? Agresivita: 1
? Vlhkost: 1
Doporučené pro: Pokročilé uživatele, Začínající uživatele
Výrobce: Rogue Holdings
Země výroby: USA
rogue honey lemon nikotinove sacky nicopods
Tip

Nikotinové sáčky ROGUE nabízí výrazné a fantastické příchutě manga nebo medu s nádechem citronů. Sáčky jsou ve formátu "mini" obsahují málo nikotinu a jsou vhodné pro začínající uživatele. Na své si ale přijde každá milovník skvělých a výrazných chutí. Navíc jsou balení nikotinových sáčků Rogue z části plechová a tak budou představovat vzácný kousek ve Vaší pukové sbírce!

varování---vykřičník-min

5
2x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
4
S Avatar autora | 8.11.2020
Žvejk se velice podařil, více na informací ve videu https://youtu.be/GDKROXmIuy8
5
JV Avatar autora | 18.9.2020
Tohle se moc povedlo, med a citrón co se nicopodu týče, no koho by to napadlo ale kupodivu to spolu funguje v harmonii naprosto krásně, přirovnal bych chuť k citronovemu čaji s medem, chuť je velmi ale opravdu velmi příjemná, je to nicopod na pohodu, doporučuji na zimní večery.
5
K Avatar autora | 21.8.2020
Tohle je fakt dobré. Výrazná chuť medu a citronu, jako v pořádném čaji, ale bez čaje :-) Je to hodně sladké, to nemusí sednout každému. Síla nikotinu spíš slabší. Velmi mě to zaujalo.

Nikotinové sáčky, nebo-li Nicopods značky Rogue. Produkty Rogue jsou vyráběné v USA a v nabídce naleznete dvě příchutě. Obě jsou naprosto fantastické a výrazné! Nikotinové sáčky Rogue neobsahují žádný tabák.