ROGUE MANGO

Rogue Mango - Nikotinové sáčky z USA s velmi výraznou a skvělou příchutí manga! V plechovém balení je 20 sáčků formátu MINI. Obsah nikotinu je 6 mg/sáček. Rogue nikotinové sáčky jsou skvělé pro začátečníky a milovníky výrazných, ovocných příchutí!

Skladem
Značka: Rogue
159 Kč 131,40 Kč bez DPH
Kategorie: Rogue - Nikotinové sáčky
Příchuť: Mango
Obsah nikotinu: 8,9 mg/g | 6 mg/sáček
Počet sáčků: 20 ks
Hmotnost balení: 13,5 g
Formát sáčků: Mini
? Agresivita: x
? Vlhkost: x
Doporučené pro: Pokročilé uživatele, Začínající uživatele
Výrobce: Rogue Holdings
Země výroby: USA

ROGUE - V nabídce naleznete pouze 2 produkty nikotinových sáčků z USA - Honey Lemon a Mango. Obě jsou ale opravdu skvělé, chuťově výrazné a velmi originální! Puky jsou samozřejmě plechové! :-)

varování---vykřičník-min

5
3x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JJ Avatar autora | 24.3.2021
Skvělá chuť
5
JV Avatar autora | 18.1.2021
Příjemná chuť i vůně, mě osobně to vůní připomíná multivitamínový džus, opravdu pěkně nasládlá, chuť je také parádní, pro někoho možná až moc sladká, ale podle mě je vcelku vyvážená. Síla ryze pro začátečníky. Styl sáčků se mi moc nelibí, obsah je takový jemně krystalický což je nezvyklé pro východ. Ale někdo si určitě může najít zalíbení v této příchuti i značce. Design je pěkný, kovové víčko puku dává najevo že se zde na ničem nešetřilo. Rozhodně doporučuji.
5
J Avatar autora | 28.10.2020
Skvelá chuť určite každemu odporúčam ????
4
VK Avatar autora | 5.10.2020
Brutálně sladká a výrazná chuť. Je zde cítit umělé sladidlo. Pěkná krabička.

Nikotinové sáčky, nebo-li Nicopods značky Rogue. Produkty Rogue jsou vyráběné v USA a v nabídce naleznete dvě příchutě. Obě jsou naprosto fantastické a výrazné! Nikotinové sáčky Rogue neobsahují žádný tabák.