SALT SWITCH ZERO LUSH ICE 0% nikotinu

Jednorázová e-cigareta bez nikotinu SALT SWITCH ZERO LUSH ICE s chladivou a osvěžující chutí vodního melounu. Jednorázová e-cigareta zvládne více než 450+ potahů a její užívání už nemůže být jednodušší. Stačí pouze potáhnout a užívat si skvělé chuti. Řada SALT SWITCH ZERO je bez obsahu nikotinu a jedná se tak v podstatě o malou jednorázovou vodní dýmku, kterou můžete mít vždy při ruce.

Kategorie SALT SWITCH ZERO nabízí nejoblíbenější příchutě z kategorie SALT SWITCH, tedy e-cigaret s nikotinem. Pokud pro Vás není výběr dostatečný, mrkněte ještě na nabídku jednorázových e-cigaret bez nikotinu Aroma King Hookah.

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Značka: SALT
169 Kč 139,67 Kč bez DPH
Kategorie: SALT SWITCH ZERO
Příchuť: Vodní meloun
Obsah nikotinu: Neobsahuje
Počet potáhnutí: 450+
Kapacita baterie: 350 mAh
Obsah náplně: 2 ml
Odpor: 1,8 ohm
Doporučené pro: Začínající uživatele
Výrobce: Pro Vape LTD
Země výroby: Lotyšsko
Položka byla vyprodána…
Jednorazova e cigareta salt switch zero lush ice bez nikotinu
Novinka 450+ Potáhnutí! Bez nikotinu

Jednorázové e-cigarety SALT SWITCH ZERO bez obsahu nikotinu s kapacitou více než 450+ potahů a výběrem těch nejoblíbenějších příchutí z řady SALT SWITCH. Příchuť těchto e-cigaret je naprosto skvěle vyvážená, je akorát výrazná s doprovodným chladivým efektem. Jednorázové e-cigarety jsou velmi oblíbené díky jednoduchému použití. Nemusíte dolévat e-liquid, nabíjet ani měnit komponenty, stačí pouze uchopit e-cigaretu a potáhnout.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: