Dárek zdarma při objednávce nad 1 000 Kč! Sleva při koupi 5 ti kusů stejného produktu! Samolepka s naším logem ke každé objednávce zdarma!

SHIRO COOL MINT STRONG

Shiro Cool Mint Strong - příjemné překvapení! Máme velice rádi novinky a když je něco nového většinou to hned chceme vyzkoušet. To ale nebyl případ Shiro Cool Mint Strong. Ničím nás nelákal. Konečně jsme se tedy odhodlali a vyzkoušeli ho... A velmi příjemně překvapil! Velmi svěží mentol, který Vás ochladí a osvěží zároveň. Sáčky jsou kvalitní a příjemné. Síla nikotinu je taky cítit ale není to nic extra. Sáčků je v balení hodně takže Vám nějakou dobu vydrží!

Naše hodnocení: Hodnotíme nejen sílu, ale i cenu, kvalitu zpracování, výdrž, chuť, vůni a zpracování puku.

Za nás je Shiro outsider ale zaslouží si 7/10. Za velmi příjemnou mentolovou chuť a za velké množství sáčků v balení!

Skladem
Značka: Shiro
130 Kč
Kategorie: Nejsilnější nikotinové sáčky
? Příchuť: Mentol
? Obsah nikotinu (mg/g): 20 mg/g
? Počet ks v balení: 24 ks
Síla nikotinových sáčků: Velmi silné
Výrobce: AG Snus
? Země původu: Švédsko
? Značka: Shiro

Shiro Cool Mint Strong - nikotinové sáčky, které nejsou tolik známé. Jsou ale velmi kvalitní a silné! Chuť mentolu mrazí a štípe tak jak si přejí nároční uživatelé, kteří hledají hlavně pořádnou sílu nikotinu!

Složení: voda, celulóza (E460), aroma, glycerol (E422), dochucovadla, nikotin, regulátor kyselosti (E500), konzervační látky (E202), zahušťovadla (E412) - Více o látkách obsažených v nikotinových sáčcích se dočtete zde!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: