Dárek zdarma při objednávce nad 1 000 Kč! Sleva při koupi 5 ti kusů stejného produktu! Samolepka s naším logem ke každé objednávce zdarma!

SHIRO VIRGINIA CLASSIC

SHIRO VIRGINIA CLASSIC - Nový Shiro s příchutí tabáku! Tabáková příchuť je mezi nikotinovými sáčky velmi ojedinělá ale určitě ji ocení každý žvýkač, který má rád klasický tabák. Síla nikotinu je 6 mg/sáček a v balení jich je 24 kusů. Jsou tedy středně silné spíše slabé. Tabáková příchuť se velmi povedla a je velmi autentická!

Naše hodnocení: Hodnotíme nejen sílu, ale i cenu, kvalitu zpracování, výdrž, chuť, vůni a zpracování puku.

Za tabákovou příchuť hodnotíme velmi kladně, bohužel obsah nikotinu není nijak vysoký, myslím, že pro tuto příchuť by se vyšší síla hodila! Hodnotíme tedy 6/10!

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Značka: Shiro
130 Kč 107,44 Kč bez DPH
Kategorie: SHIRO - Nikotinové sáčky
Příchuť: Tabák
Obsah nikotinu: 12 mg/g (6 mg/sáček)
Počet sáčků: 24 ks
Hmotnost balení: 12 g
Formát sáčků: Slim
? Agresivita: x
? Vlhkost: x
Doporučené pro: Pokročilé uživatele, Začínající uživatele
Výrobce: AG Snus
Země výroby: Švédsko
Položka byla vyprodána…

Složení: voda, celulóza (E460), aroma, glycerol (E422), dochucovadla, nikotin, regulátor kyselosti (E500), konzervační látky (E202), zahušťovadla (E412) - Více o látkách obsažených v nikotinových sáčcích se dočtete zde!

varovani-web-vykricnik

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Nikotinové sáčky, nebo-li Nicopods značk Shiro. Značka Shiro byla na trhu jako jedna z prvních a v nabídce má větší výběr příchutí. Výrobce Shiro se se svým výběrem vždy držel při zemi ale nedávno spatřily světlo světa nové produkty s velmi originálními příchutěmi známých alkoholických nápojů!