SHIRO COOLING MINT 14 mg/g

Nikotinové sáčky SHIRO COOLING MINT, které již nevyrábí výrobce AG SNUS ale Philip Morris. Kromě změny výrobce se změnil i design Shira, ale ne příliš výrazně. Sáčky jsou nyní tenčí a delší, ale o něco lépe zpracované. Změny výrobce tedy hodnotíme kladně a nikotinové sáčky SHIRO to určitě posunulo minimálně o krok dopředu. SHIRO COOLING MINT nabízí svěží a celkem výraznou chuť mentolu, jemné slim sáčky, které jsou tenčí ale delší a obsah nikotinu vhodný pro pokročilé uživatele.

SHIRO COOLING MINT je vlastně nová verze SHIRO COOL MINT, ale o špetku, možná dvě vylepšená!

Můžeme doručit do:
9.12.2022
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Shiro
129 Kč 106,61 Kč bez DPH
Kategorie: SHIRO - Nikotinové sáčky
Příchuť: Mentol
Obsah nikotinu: 14 mg/g (8,4 mg/sáček)
Počet sáčků: 21 ks
Hmotnost balení: 12,6 g
Formát sáčků: Slim
? Agresivita: 1
? Vlhkost: 1
Doporučené pro: Pokročilé uživatele
Výrobce: Philip Morris AB
Země výroby: Švédsko
shiro nikotinove sacky cooling mint
Novinka

Nikotinové sáčky SHIRO jsou velmi oblíbené a nabízí skvělou řadu všech možných chutí. Začněme nikotinovými sáčky SHIRO s příchutí mentolu, která je zde ve dvou silových variantách - SHIRO COOL MINT a silnější SHIRO TRUE NORTH. Obě jsou velmi oblíbené a ideální pro každodenní užívání.

Složení: voda, celulóza (E460), aroma, glycerol (E422), dochucovadla, nikotin, regulátor kyselosti (E500), konzervační látky (E202), zahušťovadla (E412) - Více o látkách obsažených v nikotinových sáčcích se dočtete zde!

varování---vykřičník-min

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Nikotinové sáčky, nebo-li Nicopods značk Shiro. Značka Shiro byla na trhu jako jedna z prvních a v nabídce má větší výběr příchutí. Výrobce Shiro se se svým výběrem vždy držel při zemi ale nedávno spatřily světlo světa nové produkty s velmi originálními příchutěmi známých alkoholických nápojů!