SHIRO SPICED BLONDE 14 mg/g

Nikotinové sáčky SHIRO SPICED BLONDE s kombinovanou chutí zázvoru a banánu. Netradiční chuť v podání Shiro! Příjemné a dobře naplněné sáčky ve "Slim" formátu s jemnou vlhkostí, kterých naleznete v balení 21 kusů. Obsah nikotinu je 14 mg/g a tedy se Shiro Spiced Blonde stává ideální záležitostí pro pokročilé uživatele.

Shiro je tradišní švédská značka nikotinových sáčků, která je na trhu takřka od jejich zrodu. Shiro představuje ideální volbu na každý den pro pokročilé uživatele.

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Značka: Shiro
129 Kč 106,61 Kč bez DPH
Kategorie: SHIRO - Nikotinové sáčky
Příchuť: Zázvor, Banán
Obsah nikotinu: 14 mg/g (8,4 mg/sáček)
Počet sáčků: 21 ks
Hmotnost balení: 12,6 g
Formát sáčků: Slim
? Agresivita: 1
? Vlhkost: 1
Doporučené pro: Pokročilé uživatele
Výrobce: Philip Morris AB
Země výroby: Švédsko
Položka byla vyprodána…
shiro spiced blonde nikotinove sacky
Tip

Nikotinové sáčky SHIRO jsou velmi oblíbené a nabízí skvělou řadu všech možných chutí. Začněme nikotinovými sáčky SHIRO s příchutí mentolu, která je zde ve dvou silových variantách - SHIRO COOL MINT a silnější SHIRO TRUE NORTH. Obě jsou velmi oblíbené a ideální pro každodenní užívání.

Složení: voda, celulóza (E460), aroma, glycerol (E422), dochucovadla, nikotin, regulátor kyselosti (E500), konzervační látky (E202), zahušťovadla (E412) - Více o látkách obsažených v nikotinových sáčcích se dočtete zde!

varování---toxický-min

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Nikotinové sáčky, nebo-li Nicopods značk Shiro. Značka Shiro byla na trhu jako jedna z prvních a v nabídce má větší výběr příchutí. Výrobce Shiro se se svým výběrem vždy držel při zemi ale nedávno spatřily světlo světa nové produkty s velmi originálními příchutěmi známých alkoholických nápojů!