SIBERIA ALL WHITE SUPER SLIM 33 mg/g

Siberia v podobě nikotinových sáčků je konečně tady! Siberia All White Super Slim nabízí extrémně silný požitek z nikotinu, takový jaký znáte z klasické tabákové Siberie! Sáčky jsou ve formátu "Super Slim" a v balení jich naleznete 20. Obsah nikotinu je 33 mg/g = 22 mg/sáček, ale nenechte se zmást, jsou opravdu velmi silné a proto je doporučujeme pouze zkušeným uživatelům!

Chuť i vůně jsou velmi podobné klasickým tabákovým Siberiím, to znamená velmi silné mentolové aroma, snad i možná o něco silnější než u tabákové verze. Sáčky jsou dobře naplněné a pod rtem pálí jako čert!

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Značka: Siberia
139 Kč 114,88 Kč bez DPH
Kategorie: SIBERIA - Nikotinové sáčky
Příchuť: Mentol
Obsah nikotinu: 33 mg/g (22 mg/sáček)
Počet sáčků: 20 ks
Hmotnost balení: 13 g
Formát sáčků: Super Slim
? Agresivita: 2
? Vlhkost: 2
Doporučené pro: Zkušené uživatele
Výrobce: GN Tobacco
Země výroby: Švédsko
Položka byla vyprodána…
siberia all white super slim nicopods min
Tip

Siberia je značka jednoho z nejznámějších žvýkacích tabáků, známá je především svou extrémní silou. Siberia byla vždy pouze ve verzi s obsahem tabáku, to se ovšem nyní mění! Švédský výrobce GN Tobacco totiž přichází na trh z revoluční novinkou a to Siberií v podobě nikotinových sáčků! Na tuto chvíli asi čekalo mnoho z nás a konečně je tady!

Siberia All White, tedy v podobě nikotinových sáčků, přichází se třemi produkty, které se liší formátem sáčků - regular, slim a super slim. Kromě absence tabáku je Siberia All White taková, jakou ji známe z tabákové verze. Výrazné mentolové aroma praští do nosu již při pootevření puku, velká pálivost a extrémní síla jsou zaručeny!

Složení: Celulóza (E460), Xanthan (E415), nikotin, uhličitan sodný (E500), přírodní aromata, Propylenglykol (E1520) Více o látkách obsažených v nikotinových sáčcích se dočtete zde!

varování---toxický-min

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto