SIBERIA BLUE WHITE REGULAR 30 mg/g

SIBERIA BLUE WHITE DRY je žvýkací tabák známý hlavně pod zjednodušeným názvem "modrá sibérka". Jedná se o žvýkací tabák s mírně vlhčenými sáčky a výraznou mentovolou chutí. Obsah nikotinu je 30 mg/g (30 mg/sáček) a sáčky jsou ve formátu "regular". Ze všech Siberií je modrá nejslabší, přesto je však velmi silná a doporučujeme ji především zkušeným uživatelům.

Žvýkací tabák narozdíl od nikotinových sáčků obsahuje tabák. Sáčky žvýkacího tabáku proto nejsou bílé ale jsou zbarvené obvykle do hněda a jsou vlhčí. Žvýkací tabák má také pomalejší nástup účinku nikotinu, trvá ale o něco déle. Celou nabídku žvýkacího tabáku Siberia naleznete zde. Siberie však naleznete i v podobě nikotinových sáčků zde.

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Značka: Siberia
129 Kč 106,61 Kč bez DPH
Kategorie: SIBERIA - ŽVÝKACÍ TABÁK
Příchuť: Mentol
Obsah nikotinu: 30 mg/g (30 mg/sáček)
Počet sáčků: 15 ks
Hmotnost balení: 15 g
Formát sáčků: Regular
? Agresivita: 2
? Vlhkost: 2
Doporučené pro: Zkušené uživatele
Výrobce: GN Tobacco
Země výroby: Švédsko
Položka byla vyprodána…

Žvýkací tabák Siberia není třeba dlouze představovat. Je u nás zcela jistě nejoblíbenějším žvýkacím tabákem. Oblíbenost Siberií je především kvůli její síle, která je opravdu velká. Obsah nikotinu je až 43 mg/g! Siberia má svou specifickou chuť a vůni, která je mentolová a naprosto nezaměnitelná. Na trhu je již mnoho let a za tu dobu se vryla do srdce mnohým uživatelům. Siberia je nejužívanějším žvýkacím tabákem u nás a to obvykle pro každodenní použití.

I když si Siberia od švédského GN Tobacco drží již mnoho let svou recepturu, její nabídka se rozrostla o nové kousky. Můžete si tak zvolit vlhkost sáčků, sílu a formát sáčků. GN Tobacco také představilo i Siberii v podobě nikotinových sáčků, tedy bez tabáku. Nabídku All White Siberií naleznete zde.

Tento tabákový výrobek škodí Vašemu zdraví a je návykový.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto