Sirius Cold Classic 16 mg/g

Sirius je produkt, který můžete znát hlavně z varianty žvýkacího tabáku. Nyní je i v provedení nikotinových sáčků! Klasická citronová, svěží chuť citronu a bergamotu. Síla nikotinu není velká, produkt je ideální pro uživatele, kteří rádi klasický snus s jeho typickou příchutí!

Skladem
Značka: Sirius
129 Kč 106,61 Kč bez DPH
Kategorie: Sirius - Nikotinové sáčky
Příchuť: Citron, Bergamot
Obsah nikotinu: 16 mg/g (8 mg/sáček)
Počet sáčků: 24 ks
Hmotnost balení: 12 g
Formát sáčků: Slim
? Agresivita: 1
? Vlhkost: 2
Doporučené pro: Pokročilé uživatele
Výrobce: AG Snus
Země výroby: Švédsko

Sirius - Známý produkt nyní ve formě nikotinových sáčků! Chladné, svěží příchutě společně s větším obsahem nikotinu.

varování---vykřičník-min

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JV Avatar autora | 23.1.2021
Vůně i chuť jsou velmi specifické zde, možná to bude znít bláznivě, ale po vůni mi to lehce připomíná citrónový Jar, zkrátka takový okořeněný citrón, určitě za to může i samotná limeta (bergamot). Chuť je ale parádní, ne moc citronu, ne moc limety, akorát vyvážené, jemně pálí, což není na škodu. Co se sáčků týče tak jsou pohodlné, jelikož je to od stejné firmy jako je Shiro, tak jsou naprosto totožné, takže velikost a vlhkost tak akorát. Síla je slabší, ale jedná se spíše o nicopod na chuť, kvůli síle tedy rozhodně nebrat. Za vyzkoušení rozhodně ale stojí, protože si troufám říct, že zatím je tato příchuť velmi originální. Doporučuji

Nikotinové sáčky, nebo-li Nicopods značky Sirius. Značka má delší působnost hlavně v kategorii žvýkacího tabáku. Ve formě nikotinových sáčků přišla na trh nedávno a nabízí zatím dva produkty. Jeden mentolový a druhý s klasickou příchutí snusu, tedy s příchutí bergamotu a citronu. Nikotinové sáčky Sirius neobsahují žádný tabák!