Dárek zdarma při objednávce nad 1 000 Kč! Sleva při koupi 5 ti kusů stejného produktu! Samolepka s naším logem ke každé objednávce zdarma!

SKRUF FRESH MINT STRONG #3

Skruf Super White Fresh Mint Strong - 3 čárky ze 4 značí nadprůměrnou sílu. Mentolová příjemná chuť a jemné sáčky, které krásně padnou pod rty. To je Skruf! Velmi kvalitní zpracování a krásný design puku. U tohoto Skrufu máte na výběr ze 3 úrovní síly - zde jste na #3.

Naše hodnocení: Hodnotíme nejen sílu, ale i cenu, kvalitu zpracování, výdrž, chuť, vůni a zpracování puku.

Nemůžeme jinak než 8/10. Kvalita je zde na vysoké úrovni a chuť mentolu je velmi příjemná.

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Značka: Skruf
130 Kč 107,44 Kč bez DPH
Kategorie: SKRUF - Nikotinové sáčky
Příchuť: Mentol
Obsah nikotinu: 12 mg/g (8,7 mg/sáček)
Počet sáčků: 24 ks
Hmotnost balení: 17,3 g
Formát sáčků: Slim
? Agresivita: x
? Vlhkost: x
Doporučené pro: Pokročilé uživatele
Výrobce: Skruf snus AB
Země výroby: Švédsko
Položka byla vyprodána…

Skruf - velmi známý výrobce žvýkacího tabáku. Nyní i výrobce skvělých nikotinových sáčků, které se od žvýkacího tabáku liší v tom, že neobsahují žádný tabák. Originální příchutě a velké množství variant síly nikotinu! Kvalitní a velmi jemné nikotinové sáčky, které si můžete užít kdekoli a kdykoli!

Složení: voda, rostlinné vlákno, glycerol (E422), zvlhčovadlo (E1520), dochucovadla, nikotin, aroma, salmiak (lékořice), uhličitan sodný (E500) - Více o látkách obsažených v nikotinových sáčcích se dočtete zde!

varovani-web-vykricnik

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Nikotinové sáčky, nebo-li Nicopods značk Skruf. Značka Skruf přišla s nikotinovými sáčky jako jedna z prvních! V nabídce naleznete veliký výběr skvělých příchutí a velmi kvalitních sáčků! Produkty značky Skruf neobsahují žádný tabák!