Dárek zdarma při objednávce nad 1 000 Kč! Sleva při koupi 5 ti kusů stejného produktu! Samolepka s naším logem ke každé objednávce zdarma!

SKRUF SUPER WHITE FRESH MINT X-STRONG #4

Skruf Super White Fresh Mint X Strong - Je to geniálně jednoduché. Výrobce Skruf super white fresh mint #4, vezme to co je výborné a zesílí to. Za to mají u nás velké plus! Tento výrobek je velmi precizní, sáčky jsou jemné a kvalitní. Pokud se Vám u Skrufu stane, že bude sáček roztržený, běžte si vsadit do loterie. Výhra v ní je totiž zhruba stejně pravděpodobná. Největší obavy jsme měli z toho, že nepoznáme rozdíl mezi #3 a #4 Skrufem, naštěstí je ale zvýšený obsah nikotinu znatelně cítit!

Naše hodnocení: Hodnotíme nejen sílu, ale i cenu, kvalitu zpracování, výdrž, chuť, vůni a zpracování puku.

Laťka byla opět posunuta, dáváme 9/10 bodů, bod šetříme pro Skruf #5, jestli někdy bude.. Vy co hledáte sílu, jste tady velmi správně!

Skladem
Značka: Skruf
140 Kč 115,70 Kč bez DPH
Kategorie: SKRUF - Nikotinové sáčky
Příchuť: Mentol
Obsah nikotinu: 18 mg/g (13 mg/sáček)
Počet sáčků: 24 ks
Hmotnost balení: 17,3 g
Formát sáčků: Slim
? Agresivita: x
? Vlhkost: x
Doporučené pro: Pokročilé uživatele
Výrobce: Skruf snus AB
Země výroby: Švédsko
skruf super white fresh 4 9676 march 2019
Tip

Skruf - velmi známý výrobce žvýkacího tabáku. Nyní i výrobce skvělých nikotinových sáčků, které se od žvýkacího tabáku liší v tom, že neobsahují žádný tabák. Originální příchutě a velké množství variant síly nikotinu! Kvalitní a velmi jemné nikotinové sáčky, které si můžete užít kdekoli a kdykoli!

Složení: voda, rostlinné vlákno, glycerol (E422), zvlhčovadlo (E1520), dochucovadla, nikotin, aroma, salmiak (lékořice), uhličitan sodný (E500) - Více o látkách obsažených v nikotinových sáčcích se dočtete zde!

varovani-web-lebka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Nikotinové sáčky, nebo-li Nicopods značk Skruf. Značka Skruf přišla s nikotinovými sáčky jako jedna z prvních! V nabídce naleznete veliký výběr skvělých příchutí a velmi kvalitních sáčků! Produkty značky Skruf neobsahují žádný tabák!