Dárek zdarma při objednávce nad 1 000 Kč! Sleva při koupi 5 ti kusů stejného produktu! Samolepka s naším logem ke každé objednávce zdarma!

SKRUF SUPER WHITE FRESH MINT X-STRONG #4

Skruf Super White Fresh Mint X Strong - Je to geniálně jednoduché. Výrobce Skruf super white fresh mint #4, vezme to co je výborné a zesílí to. Za to mají u nás velké plus! Tento výrobek je velmi precizní, sáčky jsou jemné a kvalitní. Pokud se Vám u Skrufu stane, že bude sáček roztržený, běžte si vsadit do loterie. Výhra v ní je totiž zhruba stejně pravděpodobná. Největší obavy jsme měli z toho, že nepoznáme rozdíl mezi #3 a #4 Skrufem, naštěstí je ale zvýšený obsah nikotinu znatelně cítit!

Naše hodnocení: Hodnotíme nejen sílu, ale i cenu, kvalitu zpracování, výdrž, chuť, vůni a zpracování puku.

Laťka byla opět posunuta, dáváme 9/10 bodů, bod šetříme pro Skruf #5, jestli někdy bude.. Vy co hledáte sílu, jste tady velmi správně!

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
140 Kč –22 % 109 Kč
Kategorie: SKRUF - Nikotinové sáčky
? Příchuť: Mentol
? Obsah nikotinu (mg/g): 18 mg/g
Hmotnost balení: 17,3 g
Síla nikotinových sáčků: Silné
Výrobce: Skruf snus AB
? Země výroby: Švédsko
? Značka: Skruf
Položka byla vyprodána…
skruf super white fresh 4 9676 march 2019
Akce Tip
140 Kč –22 %

Skruf - velmi známý výrobce žvýkacího tabáku. Nyní i výrobce skvělých nikotinových sáčků, které se od žvýkacího tabáku liší v tom, že neobsahují žádný tabák. Originální příchutě a velké množství variant síly nikotinu! Kvalitní a velmi jemné nikotinové sáčky, které si můžete užít kdekoli a kdykoli!

Složení: voda, rostlinné vlákno, glycerol (E422), zvlhčovadlo (E1520), dochucovadla, nikotin, aroma, salmiak (lékořice), uhličitan sodný (E500) - Více o látkách obsažených v nikotinových sáčcích se dočtete zde!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: