Dárek zdarma při objednávce nad 1 000 Kč! Sleva při koupi 5 ti kusů stejného produktu! Samolepka s naším logem ke každé objednávce zdarma!

SKRUF SUPER WHITE RED RHUBY #3 (REBARBORA)

Skruf Super White Red Rhuby - Rebarbora - Když se řekne rebarbora, mnoho lidí si začne ťukat na čelo nebo si neumí představit jak takový produkt může chutnat. Chutná super! Doporučujeme lidem, kteří rádi sladké a trochu kyselé. Hodně nám Skruf Red Rhuby připomíná bonbony se šumákem. Jedinečná chuť, kterou jinde určitě nenajdete. Zpracování je naprosto dokonalé, sáčky jsou velikostně akorát.

Naše hodnocení: Hodnotíme nejen sílu, ale i cenu, kvalitu zpracování, výdrž, chuť, vůni a zpracování puku.

Skruf Red Rhuby je velmi specifický a nenadchne všechny. Nemůže být ale vše mentolové! Za každou odvážnou příchuť jsme moc rádi. Tahle se ještě navíc moc povedla. Síla je střední jak se dá očekávat. Není to ale produkt, který budete chtít pořád, je třeba ho střídat. Za nás 8/10!

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Značka: Skruf
140 Kč
Kategorie: SKRUF - Nikotinové sáčky
? Příchuť: Rebarbora
? Obsah nikotinu (mg/g): 12 mg/g
Hmotnost balení: 17,3 g
Síla nikotinových sáčků: Silné
Výrobce: Skruf snus AB
? Země původu: Švédsko
? Značka: Skruf
Položka byla vyprodána…

Skruf - velmi známý výrobce žvýkacího tabáku. Nyní i výrobce skvělých nikotinových sáčků, které se od žvýkacího tabáku liší v tom, že neobsahují žádný tabák. Originální příchutě a velké množství variant síly nikotinu! Kvalitní a velmi jemné nikotinové sáčky, které si můžete užít kdekoli a kdykoli!

Složení: voda, rostlinné vlákno, glycerol (E422), zvlhčovadlo (E1520), dochucovadla, nikotin, aroma, salmiak (lékořice), uhličitan sodný (E500) - Více o látkách obsažených v nikotinových sáčcích se dočtete zde!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Skruf - originální příchutě a velký výběr úrovní síly! Skruf Snus je jeden z největších výrobců žvýkacího tabáku na světě. Nedávno přidal do svého výběru i nikotinové sáčky bez tabáku, které jsou velmi povedené!

Originální výběr příchutí jako černý rybíz, rebarbora nebo ostružina. Nebo rozsáhlý výběr mentolových druhů několika úrovní síly. Kvalitní a jemné sáčky. Tak to je Skruf!