Dárek zdarma při objednávce nad 1 000 Kč! Sleva při koupi 5 ti kusů stejného produktu! Samolepka s naším logem ke každé objednávce zdarma!

Skruf Super White Blackcurrant

Skruf Super White Blackcurrant - Představujeme Vám novinku z řad nikotinových sáčků Skruf! Jedná se o staršího bratra Skruf Super White Cassice. Nový Skruf Blackcurrant má stejnou příchuť, tedy černý rybíz, která je mimochodem výborná! Rozdíl je tedy v síle nikotinu, která je zde o něco vyšší a to 12 mg/g! Sáčky jsou velmi příjemné a kvalitní.

Skladem
Značka: Skruf
140 Kč
Kategorie: SKRUF - Nikotinové sáčky
? Příchuť: Černý rybíz
? Množství nikotinu: 12 mg/g
Hmotnost balení: 17,3 g
Síla nikotinových sáčků: Silné
Výrobce: Skruf snus AB
? Země původu: Švédsko
? Značka: Skruf
Skruf super white blackcurrant nikotinove sacky nicopods nordiction
Novinka Tip

Skruf - velmi známý výrobce žvýkacího tabáku. Nyní i výrobce skvělých nikotinových sáčků, které se od žvýkacího tabáku liší v tom, že neobsahují žádný tabák. Originální příchutě a velké množství variant síly nikotinu! Kvalitní a velmi jemné nikotinové sáčky, které si můžete užít kdekoli a kdykoli!

Složení: voda, rostlinné vlákno, glycerol (E422), zvlhčovadlo (E1520), dochucovadla, nikotin, aroma, salmiak (lékořice), uhličitan sodný (E500) - Více o látkách obsažených v nikotinových sáčcích se dočtete zde!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Skruf - originální příchutě a velký výběr úrovní síly! Skruf Snus je jeden z největších výrobců žvýkacího tabáku na světě. Nedávno přidal do svého výběru i nikotinové sáčky bez tabáku, které jsou velmi povedené!

Originální výběr příchutí jako černý rybíz, rebarbora nebo ostružina. Nebo rozsáhlý výběr mentolových druhů několika úrovní síly. Kvalitní a jemné sáčky. Tak to je Skruf!