Dárek zdarma při objednávce nad 1 000 Kč! Sleva při koupi 5 ti kusů stejného produktu! Samolepka s naším logem ke každé objednávce zdarma!

SKRUF SUPER WHITE CASSICE #2 (ČERNÝ RYBÍZ)

Skruf Super White Cassice - černý rybíz - Skruf pravidelně přichází s něčím novým a je to vždy pecka podle které se začnou vyrábět další produkty. Černý rybíz je chuťově jeden z nejlepších co jsem měl. Není silný ale chuťově opravdu skvělý. Zpracování sáčků je výborné, nejsou agresivní vůči dásním takže je to velký odpočinek. 

Naše hodnocení: Hodnotíme nejen sílu, ale i cenu, kvalitu zpracování, výdrž, chuť, vůni a zpracování puku.

Pokud chcete zkusit něco jiného než mentol, Skruf Super White Cassice je bezchybná volba. Je to jeden z nejlépe chutnajících "beztabáků". Kvůli menší síle má u nás 9/10! Určitě doporučujeme!

Skladem
140 Kč
Kategorie: SKRUF - Nikotinové sáčky
? Příchuť: Černý rybíz
? Obsah nikotinu (mg/g): 8 mg/g
Hmotnost balení: 17,3 g
Síla nikotinových sáčků: Silné
Výrobce: Skruf snus AB
? Země výroby: Švédsko
? Značka: Skruf

Skruf - velmi známý výrobce žvýkacího tabáku. Nyní i výrobce skvělých nikotinových sáčků, které se od žvýkacího tabáku liší v tom, že neobsahují žádný tabák. Originální příchutě a velké množství variant síly nikotinu! Kvalitní a velmi jemné nikotinové sáčky, které si můžete užít kdekoli a kdykoli!

Složení: voda, rostlinné vlákno, glycerol (E422), zvlhčovadlo (E1520), dochucovadla, nikotin, aroma, salmiak (lékořice), uhličitan sodný (E500) - Více o látkách obsažených v nikotinových sáčcích se dočtete zde!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: