Dárek zdarma při objednávce nad 1 000 Kč! Sleva při koupi 5 ti kusů stejného produktu! Samolepka s naším logem ke každé objednávce zdarma!

SKRUF SUPER WHITE CASSICE #2 (ČERNÝ RYBÍZ)

Skruf Super White Cassice - černý rybíz - Skruf pravidelně přichází s něčím novým a je to vždy pecka podle které se začnou vyrábět další produkty. Černý rybíz je chuťově jeden z nejlepších co jsem měl. Není silný ale chuťově opravdu skvělý. Zpracování sáčků je výborné, nejsou agresivní vůči dásním takže je to velký odpočinek. 

Naše hodnocení: Hodnotíme nejen sílu, ale i cenu, kvalitu zpracování, výdrž, chuť, vůni a zpracování puku.

Pokud chcete zkusit něco jiného než mentol, Skruf Super White Cassice je bezchybná volba. Je to jeden z nejlépe chutnajících "beztabáků". Kvůli menší síle má u nás 9/10! Určitě doporučujeme!

Skladem
Značka: Skruf
140 Kč 115,70 Kč bez DPH
Kategorie: SKRUF - Nikotinové sáčky
Příchuť: Černý rybíz
Obsah nikotinu: 8 mg/g (5,8 mg/sáček)
Počet sáčků: 24 ks
Hmotnost balení: 17,3 g
Formát sáčků: Slim
? Agresivita: x
? Vlhkost: x
Doporučené pro: Začínající uživatele
Výrobce: Skruf snus AB
Země výroby: Švédsko

Skruf - velmi známý výrobce žvýkacího tabáku. Nyní i výrobce skvělých nikotinových sáčků, které se od žvýkacího tabáku liší v tom, že neobsahují žádný tabák. Originální příchutě a velké množství variant síly nikotinu! Kvalitní a velmi jemné nikotinové sáčky, které si můžete užít kdekoli a kdykoli!

Složení: voda, rostlinné vlákno, glycerol (E422), zvlhčovadlo (E1520), dochucovadla, nikotin, aroma, salmiak (lékořice), uhličitan sodný (E500) - Více o látkách obsažených v nikotinových sáčcích se dočtete zde!

varovani-web-vykricnik

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Nikotinové sáčky, nebo-li Nicopods značk Skruf. Značka Skruf přišla s nikotinovými sáčky jako jedna z prvních! V nabídce naleznete veliký výběr skvělých příchutí a velmi kvalitních sáčků! Produkty značky Skruf neobsahují žádný tabák!