Dárek zdarma při objednávce nad 1 000 Kč! Sleva při koupi 5 ti kusů stejného produktu! Samolepka s naším logem ke každé objednávce zdarma!

SKRUF SUPER WHITE NORDIC LÉKOŘICE

SKRUF SUPER WHITE NORDIC LIQUORICE - Lékořicové nikotinové sáčky od značky Skruf! Lékořice je velmi ojedinělá příchuť, která má ale u žvýkačů velkou oblibu! Síla nikotinu je 6 mg/ sáček, tedy středně silná. Příchuť lékořice je velmi podobná té od Lyft, jen o něco jemnější. 

Naše hodnocení: Hodnotíme nejen sílu, ale i cenu, kvalitu zpracování, výdrž, chuť, vůni a zpracování puku.

Pokud jste milovníci lékořice, určitě doporučujeme! Chuť je velmi povedená a síla dostačující, proto hodnotíme 7/10!

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Značka: Skruf
140 Kč 115,70 Kč bez DPH
Kategorie: SKRUF - Nikotinové sáčky
Příchuť: Lékořice
Obsah nikotinu: 8 mg/g (5,8 mg/sáček)
Počet sáčků: 24 ks
Hmotnost balení: 17,3 g
Formát sáčků: Slim
? Agresivita: x
? Vlhkost: x
Doporučené pro: Začínající uživatele
Výrobce: Skruf snus AB
Země výroby: Švédsko
Položka byla vyprodána…

Skruf - velmi známý výrobce žvýkacího tabáku. Nyní i výrobce skvělých nikotinových sáčků, které se od žvýkacího tabáku liší v tom, že neobsahují žádný tabák. Originální příchutě a velké množství variant síly nikotinu! Kvalitní a velmi jemné nikotinové sáčky, které si můžete užít kdekoli a kdykoli!

Složení: voda, rostlinné vlákno, glycerol (E422), zvlhčovadlo (E1520), dochucovadla, nikotin, aroma, salmiak (lékořice), uhličitan sodný (E500) - Více o látkách obsažených v nikotinových sáčcích se dočtete zde!

varovani-web-vykricnik

5
0x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
3
K Avatar autora | 4.8.2020
Lékořice tam trochu cítit je, ale hlavní složkou je spíš anýzový mentol. Příchuť je celkově taková slabunká, ale neurazí.

Nikotinové sáčky, nebo-li Nicopods značk Skruf. Značka Skruf přišla s nikotinovými sáčky jako jedna z prvních! V nabídce naleznete veliký výběr skvělých příchutí a velmi kvalitních sáčků! Produkty značky Skruf neobsahují žádný tabák!