Dárek zdarma při objednávce nad 1 000 Kč! Sleva při koupi 5 ti kusů stejného produktu! Samolepka s naším logem ke každé objednávce zdarma!

SWAVE Tropic Spritz

SWAVE Daiquiri - Nikotinové sáčky bez tabáku s příchutí ananasu a tropického ovoce! Řada z Vás jistě znáte skvělou značku Jakobssons - Pro ty, kteří neznají - Jakobssons je značka skvělého snusu, který je znám hlavně pro své příchutě! Výrobce pokračuje ve skvělých produktech i nadále a nikotinové sáčky Swave nejsou výjimkou! Příchuť Daiquiri připomíná chuť Red Bullu okořeněnou o tropické ovoce!

Skladem
Značka: Swave
139 Kč 114,88 Kč bez DPH
Kategorie: SWAVE - Nikotinové sáčky
Příchuť: Ananas, Tropické ovoce
Obsah nikotinu: 13,25 mg/g (10,6 mg/sáček)
Počet sáčků: 20 ks
Hmotnost balení: 16 g
Formát sáčků: Slim
? Agresivita: x
? Vlhkost: x
Doporučené pro: Pokročilé uživatele
Výrobce: Gotlandssnus
Země výroby: Švédsko

Složení: Voda, celulóza (E460), rostlinná vlákna, zvlhčovadla (E422), aroma, regulátory kyselosti (E500, E509), sůl, nikotin, emulgátor (E471), sladidla (E954) Více o látkách obsažených v nikotinových sáčcích se dočtete zde!

varování---vykřičník-min

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Nikotinové sáčky, nebo-li Nicopods značky Swave. Výrobce je velmi známý a na trhu je už několik desetiletí. Proslavil se hlavně svými skvěle ochucenými produkty Jakobsson´s, které jsou neuvěřitelně oblíbené po celém světě! Výroba probíhá na ostrově Gotland ve Švédsku!