CANAPUFF THC-P CEREAL MILK 79% THC-P

Canapuff THC-P Cereal Milk je jednorázová e-cigareta s obsahem 79% THC-P. Cereal Milk skrývá bohatou a krémovou chuť mléčných cereálií s tóny ovoce. E-cigaretu je možné dobíjet pomocí USB-C, není však možné ji opětovně doplňovat. Obsah e-liquidu je 1ml, což stačí na zhruba 450 potahů. 

Účinky THC-P jsou velmi podobné účinkům HHC či THC, kvůli rychlejším vazbám na receptory působí však mnohem silněji. Více se o účincích THC-P dočtete zde.

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Značka: Canapuff
549 Kč 453,72 Kč bez DPH
Kategorie: CANAPUFF THC-P / THC-V
Příchuť: Ovocná, Cereálie
Počet potáhnutí: 450+
Kapacita baterie: 350 mAh
Obsah THC-P: 79%
Obsah náplně: 1 ml
Dobíjení: USB-C
Položka byla vyprodána…
canapuff thcp cereal milk jednorazova e cigareta min
Novinka OBSAHUJE THC-P

THC-P (Tetrahydrokanabiforol) je nový kanabinoid objevený v roce 2019. THC-P se ve velmi malé míře vyskytuje v rostlině konopí. I přes to, že je jeho koncetrace v konopí velmi nízká, má THC-P velmi silné účinky, které lze přirovnat k účinkům THC či HHC. Rozdílná chemická struktura dává THC-P schopnost rychleji se vázat na receptory CB1 a CB2 endokanabinoidního systému organismu, čímž působí znatelně silněji než THC či HHC. THC-P se z konopí kvůi nízké koncentraci nezískává čistě přírodní cestou, proto se jedná o syntetický kanabinoid, který se zároveň kvůli účinkům označuje jako psychoaktivní.

Účinky THC-P jsou kvůli rychlejším vazbám na receptory značně silnější než účinky THC či HHC. Účinky a jejich reakce je značně individuální. Obecné účinky jsou uvolnění a relaxace, pocit štěstí a euforie, zlepšení kvality spánku, úleva od bolesti svalů a chronické bolesti.

Není zatím 100% prokázáno a vyloučeno, že kvůli vysoké podobnosti THC-P/THC-V a THC neprobíhá v těle stejný proces, který by mohl být odhalen testy na drogy.

Produkt je prodáván pouze a jen jako reklamní, turistický či sběratelský suvenýr. Produkt v souladu se zákonem §167/1998. Zákaz prodeje mladším 18-ti let. Uchovávejte mimo dosah dětí. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto