UWELL TRIPOD PCC Pod Kit

E-cigareta UWELL TRIPOD PCC je e-cigareta ideální pro cestování. Malá e-cigareta se skvělým podáním chuti, cartridgí s objemem 2ml a baterií s kapacitou 370 mAh navíc disponuje dobíjecím pouzdrem. Samotné pouzdro disponuje baterií s kapacitou 1000 mAh a umístěním pro dvě další cartridge. E-cigaretu tak stačí jen vložit do pouzdra, kde se díky magnetickému spojení začne nabíjet a to velmi rychle! Pouzdro s e-cigaretou a veškerým příslušenstvým je skladné a lehké, tedy zařízení stvořené na cesty!

Více se o e-cigaretě UWELL TRIPOD PCC dočtete zde.

Varianta
Můžeme doručit do:
- 8.12.2023 - Zvolte variantu
Možnosti doručení
Momentálně nedostupné Skladem Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Značka: UWELL
849 Kč 701,65 Kč bez DPH
Kategorie: UWELL
Kapacita baterie: 370 mAh + 1000 mAh
Odpor: 1,2 ohm
Objem cartridge: 2 ml
Dobíjení: USB-C
Rozměr dobíjecího pouzdra: 34,5 x 94 mm
Rozměr e-cigarety: 21,5 x 10,4 x 78 mm
Typ: MTL
UWELL TRIPOD je e-cigareta stvořená pro cestování. Samotné zařízení je drobné a lehké, ovšem s dostatečným výkonem a skvělým podáním chuti. Cartridge nabízí objem 2ml, integrovanou žhavící hlavu s odporem 1,2 ohm. Baterie má kapacitu 370 mAh. Maximální výstupní výkon zařízení je 11 W. Tím to ale rozhodně nekončí!

Součástí balení je totiž i dobíjecí pouzdro s kapacitou baterie 1000 mAh! E-cigaretu tak stačí pouze vložit do pouzdra, kde se velmi rychle nabije pomocí magnetického uchycení. V dobíjecím pouzdře je také místo na další dvě náhradní cartridge. Celé pouzdro je možné dobít pomocí USB-C, stav nabítí je indikován pomocí LED diod na spodku.

Zařízení tak celkově nabídne 1 370 mAh kapacitu baterie a 3 cartridge, které když před cestou naplníte, máte kapacitu pro vapování na dlouuuhou cestu! Pouzdro je kompaktní a nemusíte se tak bát, že by se Vám nevešlo do batohu, vejde se i do menší kapsy.

UWELL TRIPOD PCC Pod Kit

Malé zařízení s velkými možnostmi

E-cigareta samotná je opravdu velmi drobná, podává však poměrně slušný výkon 11 W a mimořádně dobrou chuť. Rozměry e-cigarety jsou 21,5 x 10,4 x 78 mm. Cartridge má objem 2 ml a baterie kapacitu 370 mAh. Dobíjecí pouzdro, které je součástí balení dává však malé e-cigaretě zcela nové možnosti!

Dobíjecí pouzdro

Tato dokovací stanice nabízí kapacitu baterie 1000 mAh, e-cigaretu stačí pouze vložit do pouzdra, kde se velmi rychle dobije na plnou kapacitu. Do pouzdra je také možné umístit dvě náhradní cartridge, které jsou součástí balení! Pouzdro samotné lze dobíjet pomocí USB-C, pomocí led indikace jednoduše zjistíte stav nabití.

UWELL TRIPOD PCC Pod Kit
UWELL TRIPOD PCC Pod Kit

E-cigareta stvořená na cesty

Díky dobíjecímu pouzdru, velikosti e-cigarety i pouzdra, dvěma náhradním cartridgím uchyceným v pouzdře je UWELL TRIPOD naprosto geniální zařízení pro cestování. S tímto arzenálem vydrží i náročný uživatel velmi dlouho.

Cartridge

Cartridge s integrovanou žhavící hlavou 1,2 ohm nabízí skvělé podání chuti, jednoduché boční plnění a 2ml objem. V balení naleznete 2 náhradní cartridge, další můžete dokoupit zde.

UWELL TRIPOD PCC Pod Kit
UWELL TRIPOD PCC Pod Kit

3 barevná provedení

Vybrat si můžete ze 3 barev. E-cigarety i dobíjecí pouzdro jsou vždy ve stejné barvě, jedná se o krásné matné barvy.
UWELL TRIPOD PCC Pod Kit

USB-C dobíjení

Dobíjecí pouzdro samotné se dobíjí pomocí USB-C. Led indikátory na spodní straně informují o stavu baterie.
UWELL TRIPOD PCC Pod Kit

Součást balení

V balení naleznete e-cigaretu, dobíjecí pouzdro, 3 náhradní cartridge a USB-C konektor.
UWELL TRIPOD PCC Pod Kit

Výkonné zařízení

I přes svou malou velikost je e-cigareta UWELL Tripod velmi výkonná, je vhodná nejen pro začátečníky ale i pro pokročilé uživatele.
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto