VELO Berry Frost Medium

VELO BERRY FROST MEDIUM

Nikotinové sáčky VELO BERRY FROST s dokonalou a velmi oblíbenou příchutí lesních plodů. Jemné sáčky ve skvělém balení. Nikotinové sáčky VELO jsou velice oblíbené, doporučujeme mrknout na celou naší nabídku VELO zde!

Zamilovali jste si příchuť lesních plodů od VELO? Máme i další varianty! Vyzkoušejte VELO BERRY FROST MINI nebo nejsilnější verzi VELO BERRY FROST X-STRONG!

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Značka: Velo
109 Kč 90,08 Kč bez DPH
Kategorie: VELO - Nikotinové sáčky
Příchuť: Lesní plody
Obsah nikotinu: 8,6 mg/g (6 mg/sáček)
Počet sáčků: 20 ks
Hmotnost balení: 14 g
Formát sáčků: Slim
? Agresivita: 1
? Vlhkost: 2
Doporučené pro: Začínající uživatele
Výrobce: Nicoventures Trading Limited
Země výroby: Velká Británie
Položka byla vyprodána…
velo berry frost nikotinove sacky
Tip

Nikotinové sáčky VELO, dříve známé jako LYFT jsou neuvěřitelně oblíbené. Nikotinové sáčky VELO nabízí mnoho skvělých příchutí jako VELO TROPIC BREEZE nebo VELO BERRY FROST. V nabídce VELO dále najdete velice silné produkty jako je VELO FREEZE ULTRA.

Složení: Voda, celulóza (E460), dochucovadla, sůl, aroma, nikotin, xylitol (březový cukr), alginát sodný (E401), uhličitan sodný (E500), salmiak (lékořice), acesulfam draselný (E950) - Více o látkách obsažených v nikotinových sáčcích se dočtete zde!

varování---vykřičník-min

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Nikotinové sáčky, nebo-li Nicopods značky Velo. Značka Velo je dříve známá jako Lyft. Velký výběr skvělých příchutí a variant síly nikotinu. Sáčky Velo jsou velmi kvalitní a balení jsou skvěle propracovaná! Nikotinové sáčky Velo neobsahují žádný tabák!