X4 BAR ZERO PINK LEMONADE 0% nikotinu

Jednorázová e-cigareta X4 BAR ZERO PINK LEMONADE s intenzivní a hlavně osvěžující chutí citronové limonády. Celá chuť je osvěžena cooládou, která pořádně zamrazí po každém potáhnutí. Jednorázovou e-cigaretu není třeba nijak nastavovat, dobíjet ani doplňovat. Je ihned připravena k použití, kdy se aktivuje potáhnutím. E-cigareta obsahuje 2ml e-liquidu, který neobsahuje nikotin.

V nabídce e-cigaret X4 BAR naleznete řadu 8 příchutí ve dvou variantách - s nikotinem a bez nikotinu. Celou nabídku naleznete zde.

Můžeme doručit do:
11.12.2023
Možnosti doručení
Skladem
Značka: X4 BAR
159 Kč 131,40 Kč bez DPH
Kategorie: X4 BAR
Příchuť: Růžová limonáda
Obsah nikotinu: Neobsahuje
Počet potáhnutí: 600+
Kapacita baterie: 550 mAh
Obsah náplně: 2 ml
Odpor: 1,6 ohm
Doporučené pro: Začínající uživatele
x4 bar zero pink lemonade jednorazova e cigareta min
Novinka Tip Bez nikotinu

Jednorázové e-cigarety X4 BAR s výdrží na 600 potahů a paletou základních chutí ve dvou variantách - s nikotinem (20 mg/ml) a bez nikotinu - zero. Jednorázová e-cigareta je velmi jednoduché zařízení, které nabízí vapování bez starostí o dobíjení baterie, dolévání e-liquidu nebo čistění. Zkrátka stačí jen potáhnout a hotovo.

V nabídce e-cigaret X4 BAR naleznete 8 příchutí, které jsou stejné v obou variantách. Jedná se o naprosto základní příchutě, které jsou vyladěné k dokonalosti a také chladivosti. Ano, příchutě mají poměrně výrazný chladivý efekt, což způsobuje skvělé osvěžení!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto