XO ICE COOL 16 mg/g

Nikotinové sáčky XO Ice Cool s obsahem nikotinu 8 mg/sáček a ledovou chutí sladké máty. XO jsou nikotinové sáčky švédské výroby, jedná se tak o kvalitní a příjemně vlhčené sáčky s dlouhou výdrží. Obsah nikotinu je vhodný pro mírně pokročilé uživatele. V balení naleznete 20 sáčků oblíbeného a praktického formátu "Slim".

Nabídka příchutí je základní, každá chuť je však precizně zpracována, je intenzivní a autentická. Kompletní nabídku nikotinových sáčků XO naleznete zde.

Můžeme doručit do:
24.7.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: XO
129 Kč 106,61 Kč bez DPH
Kategorie: XO - Nikotinové sáčky
Příchuť: Máta
Obsah nikotinu: 16 mg/g (8 mg/sáček)
Počet sáčků: 20 ks
Hmotnost balení: 10 g
Formát sáčků: Slim
? Agresivita: 1
? Vlhkost: 2
Doporučené pro: Pokročilé uživatele
Výrobce: BAS Nordic AB
Země výroby: Švédsko
XO Ice Cool Nikotinove sacky
Novinka

Nikotinové sáčky XO pocházející ze švédského Malmö, představují nabídku ideální pro mírně pokročilé uživatele. Základní nabídku chutí, které mají výraznější charakter a pokračují v trendu příchutí e-cigaret doplňuje obsah nikotinu 8 mg/sáček. Sáčky mají kvalitní provedení ve komfortním "Slim" formátu a jsou příjemně vlhčené. Díky tomu je nástup chuti pomerně rychlý a dlouhotrvající. Balení obsauje 20 sáčků.

Složení: celulóza (E460), destilovaná voda, nikotin, aroma, sůl, zvlhčující látka (E1520), uhličitan sodný (E500), sladidla (E955) Více o látkách obsažených v nikotinových sáčcích se dočtete zde! 

varování---vykřičník-min

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto