XQS GREEN MINT X-STRONG 20 mg/g

Nikotinové sáčky XQS GREEN MINT s příchutí zelené máty. Jako když otevřete balení mentolových žvýkaček! Chuť velmi příjemná a stejně tak i sáčky, které obsahují 20 mg/g nikotinu. Naprosto ideální nikotinové sáčky pro každodenní užívání pro pokročilé nebo zkušené uživatele!

Výrobce XQS International o tomto produktu tvrdí: Green Mint je tradičnější, ale i zde se strávilo mnoho času vytvářením produktu, který neomrzí a měl by být stejně dobrý pokaždé. XQS tomu říká EDC produkt „pro každodenní použití“.

Pálivější verzi mentolových nikotinových sáčků XQS naleznete zde!

Můžeme doručit do:
9.12.2022
Možnosti doručení
Skladem
Značka: XQS
149 Kč 123,14 Kč bez DPH
Kategorie: XQS - Nikotinové sáčky
Příchuť: Mentol
Obsah nikotinu: 20 mg/g (12 mg/sáček)
Počet sáčků: 20 ks
Hmotnost balení: 12 g
Formát sáčků: Slim
? Agresivita: 1
? Vlhkost: 1.5
Doporučené pro: Pokročilé uživatele, Zkušené uživatele
Výrobce: XQS International
Země výroby: Švédsko
xqs green mint nikotinove sacky
Novinka

Nikotinové sáčky XQS ze Švédska jsou velmi kvalitní a nabízí mnoho fantastických a originálních příchutí, které jsou velmi oblíbené. Obsah nikotinu je vhodný pro pokročilé uživatele. Sáčky jsou kvalitní, jemné a sušší. 

Složení: celulóza (E460), voda, nikotin, aromata, sůl, zvlhčující látka (E1520), uhličitan sodný (E500), sladidla (E955) - Více o látkách obsažených v nikotinových sáčcích se dočtete zde!

varování---toxický-min

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Nikotinové sáčky, nebo-li Nicopods značky XQS. Produkty této značky se vyrábí ve Švédsku a přichází s řadou skvělých a originálních příchutí! Nikotinové sáčky XQS neobsahují žádný tabák!