XQS PIPE CANDY 20 mg/g

Nikotinové sáčky XQS PIPE CANDY s velmi zajímavou příchutí sladkostí. Příchuť je velmi specifická, ale velmi dobrá. Lehce připomíná jablečný závin. Skvělé a jemné nikotinové sáčky XQS ideální pro pokročilé uživatele.

Nikotinové sáčky XQS nabízí originální a velmi dobré příchutě, jednou z nich je XQS BLACK CHERRY, které naleznete zde.

Skladem
Značka: XQS
149 Kč 123,14 Kč bez DPH
Kategorie: XQS - Nikotinové sáčky
Příchuť: Sladkosti
Obsah nikotinu: 20 mg/g (10 mg/sáček)
Počet sáčků: 20 ks
Hmotnost balení: 10 g
Formát sáčků: Slim
? Agresivita: 1
? Vlhkost: 1
Doporučené pro: Pokročilé uživatele
Výrobce: XQS International
Země výroby: Švédsko
xqs pipe candy slim strong nikotinove sacky nicopods
Tip

Nikotinové sáčky XQS ze Švédska jsou velmi kvalitní a nabízí mnoho fantastických a originálních příchutí, které jsou velmi oblíbené. Obsah nikotinu je vhodný pro pokročilé uživatele. Sáčky jsou kvalitní, jemné a sušší. 

Složení: celulóza (E460), voda, nikotin, aromata, sůl, zvlhčující látka (E1520), uhličitan sodný (E500), sladidla (E955) - Více o látkách obsažených v nikotinových sáčcích se dočtete zde!

varování---toxický-min

5
0x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
4
JV Avatar autora | 1.12.2020
Tato příchuť je velmi zvláštní, nikoliv ale ve zlém, nejsem zatím schopen detailně definovat co zde cítím, ale řekl bych, že se jedná z velké části o příchuť a vůni karamelu, jemně zde cítím i náznak i příchuti coly, není to úplny top co jsem zatím vyzkoušel ale rozhodně doporučuji na vyzkoušení ať si udělá každý svůj názor.

Nikotinové sáčky, nebo-li Nicopods značky XQS. Produkty této značky se vyrábí ve Švédsku a přichází s řadou skvělých a originálních příchutí! Nikotinové sáčky XQS neobsahují žádný tabák!