Dárek zdarma při objednávce nad 1 000 Kč! Sleva při koupi 5 ti kusů stejného produktu! Samolepka s naším logem ke každé objednávce zdarma!

XQS Pipe Candy

XQS Pipe Candy - Velmi zajímavé nikotinové sáčky švédského výrobce. Super balení a zpracování sáčků už je u Švédů samozřejmostí, originální příchutě už ale tolik ne. To se ale s příchodem XQS mění! Pipe Candy je příchuť sladkostí, příchuť je velmi specifická a každý v ní cítí něco jiného - někdo colu, rum, někdo jablečný koláč. Určitě doporučujeme XQS Pipe Candy vyzkoušet!

Skladem
Značka: XQS
149 Kč 123,14 Kč bez DPH
Kategorie: XQS - Nikotinové sáčky
Příchuť: Sladkosti
Obsah nikotinu: 20 mg/g (10 mg/sáček)
Počet sáčků: 20 ks
Hmotnost balení: 10 g
Formát sáčků: Slim
? Agresivita: x
? Vlhkost: x
Doporučené pro: Pokročilé uživatele
Výrobce: XQS International
Země výroby: Švédsko
XQS pipe candy nikotinove sacky nicopods nordiction min
Novinka Tip

varovani-web-lebka

5
0x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
4
JV Avatar autora | 1.12.2020
Tato příchuť je velmi zvláštní, nikoliv ale ve zlém, nejsem zatím schopen detailně definovat co zde cítím, ale řekl bych, že se jedná z velké části o příchuť a vůni karamelu, jemně zde cítím i náznak i příchuti coly, není to úplny top co jsem zatím vyzkoušel ale rozhodně doporučuji na vyzkoušení ať si udělá každý svůj názor.

Nikotinové sáčky, nebo-li Nicopods značky XQS. Produkty této značky se vyrábí ve Švédsku a přichází s řadou skvělých a originálních příchutí! Nikotinové sáčky XQS neobsahují žádný tabák!