Dárek zdarma při objednávce nad 1 000 Kč! Sleva při koupi 5 ti kusů stejného produktu! Samolepka s naším logem ke každé objednávce zdarma!

ZYN DARK FROST EXTRA STRONG

Zyn Dark Frost Extra Strong - Čistě bílé a velmi příjemné nikotinové sáčky Zyn Dark Frost s vyšším obsahem nikotinu 12,8 mg/sáček. Zyn Dark Frost nabízí nejen velkou sílu nikotinu, ale také skvěle vyváženou a osvěžující příchuť mentolu a lesních plodů!

Skladem
140 Kč
Kategorie: ZYN - Nikotinové sáčky
? Příchuť: Mentol, lesní plody
? Obsah nikotinu (mg/g): 16 mg/g
Hmotnost balení: 16,8 g
Síla nikotinových sáčků: Velmi silné
Výrobce: Swedish Match
? Země výroby: Švédsko
? Značka: Zyn
zyn dark frost nikotinove sacky nicopods nordiction
Novinka Tip

Zyn - Nikotinové sáčky úžasných příchutí! Skvělé a příjemné sáčky, které Vám budou sedět pod rtem až si budete užívat skvělou chuť nikotinových sáčků značky Zyn! Používají se stejně, jako žvýkací tabák, jen žádný tabák neobsahují a jsou tím pádem o něco zdravější!

Složení: voda, celulóza (E460), rostlinné vlákno, glycerol (E422), rostlinné oleje, sůl, hydroxid draselný (E525), aroma, nikotin, emulgátor (E471), acesulfam (E950) - Více o látkách obsažených v nikotinových sáčcích se dočtete zde!

5
0x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
4
JV Avatar autora | 18.9.2020
tento zyn co se chuti týče tak je parádní, nejvíce zde cítím chuť borůvek, a to mentolové nakopnutí prostě paráda, zde jen přidám svou zkušenost, že po chvíli mi začnou sáčky pouštět až moc soli a je to velmi nepříjemné, bez pití po ruce se do tohoto puku radši nepouštějte.