Dárek zdarma při objednávce nad 1 000 Kč! Sleva při koupi 5 ti kusů stejného produktu! Samolepka s naším logem ke každé objednávce zdarma!

ZYN DEEP FREEZE EXTRA STRONG

ZYN DEEP FREEZE - Nejsilnější novinka od značky Zyn! Pokud jste milovníci silných mentolových nikotinových sáčků, tohle je přesně pro Vás! Zyn Deep Freeze má všechno - je silný, mentolový, pálivý a chladivý zároveň! Síla nikotinu je 16 mg/g, tedy na jeden sáček je síla 12,8 mg! V balení je 21 sáčků velikosti slim.

Naše hodnocení: Hodnotíme nejen sílu, ale i cenu, kvalitu zpracování, výdrž, chuť, vůni a zpracování puku.

Nejsilnější Zyn se vážně povedl, hodnotíme 9/10. Doporučujeme zkušeným žvýkačům, kteří vyhledávají hlavně velkou sílu!

 

Skladem
140 Kč
Kategorie: ZYN - Nikotinové sáčky
? Příchuť: Mentol
? Obsah nikotinu (mg/g): 16 mg/g
Hmotnost balení: 16,8 g
Síla nikotinových sáčků: Velmi silné
Výrobce: Swedish Match
? Země výroby: Švédsko
? Značka: Zyn
zyn deep freeze nikotinove sacky nordiction
Tip

Zyn - Nikotinové sáčky úžasných příchutí! Skvělé a příjemné sáčky, které Vám budou sedět pod rtem až si budete užívat skvělou chuť nikotinových sáčků značky Zyn! Používají se stejně, jako žvýkací tabák, jen žádný tabák neobsahují a jsou tím pádem o něco zdravější!

Složení: voda, celulóza (E460), rostlinné vlákno, glycerol (E422), rostlinné oleje, sůl, hydroxid draselný (E525), aroma, nikotin, emulgátor (E471), acesulfam (E950) - Více o látkách obsažených v nikotinových sáčcích se dočtete zde!

5
0x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
4
JV Avatar autora | 18.9.2020
Tak tohle je jiné kafe, u většiny mentolů si řeknu aha no klasika mentol, ale zde je ten mentol opravdu mentolový, deep freeze se nejmenuje pro nic za nic, opravdu vám začne mrznout pusa, takže paráda ! Bohužel se zde objevuje stejný problém jak u Dark Frost a to že po chvíli mi začne sáček pouštět sůl, třeba je chyba jen ve mně :D no ale rozhodně stojí za vyzkoušení !