Dárek zdarma při objednávce nad 1 000 Kč! Sleva při koupi 5 ti kusů stejného produktu! Samolepka s naším logem ke každé objednávce zdarma!

ZYN NORTHERN WOODS STRONG

Zyn Northern Woods Strong - Zyn přišel s novinkou, která Vás zavede do Švédského lesa, ucítíte příchuť smrku, společně s bylinkami a lesními plody. Chuť je svěží a lehce kyselá. Síla nikotinu je 9,6 mg/sáček. Nikotinové sáčky Zyn jsou velmi kvalitní a skvěle sedí pod rty. Příchuť Zyn Northern Woods je velmi originální a zajímavá. Určitě doporučujeme každému, kdo má rád klasiku!

Skladem
130 Kč
Kategorie: ZYN - Nikotinové sáčky
? Příchuť: Lesní plody, bylinky
? Obsah nikotinu (mg/g): 12 mg/g
Hmotnost balení: 16,8 g
Síla nikotinových sáčků: Silné
Výrobce: Swedish Match
? Země výroby: Švédsko
? Značka: Zyn

Zyn - Nikotinové sáčky úžasných příchutí! Skvělé a příjemné sáčky, které Vám budou sedět pod rtem až si budete užívat skvělou chuť nikotinových sáčků značky Zyn! Používají se stejně, jako žvýkací tabák, jen žádný tabák neobsahují a jsou tím pádem o něco zdravější!

Složení: voda, celulóza (E460), rostlinné vlákno, glycerol (E422), rostlinné oleje, sůl, hydroxid draselný (E525), aroma, nikotin, emulgátor (E471), acesulfam (E950) - Více o látkách obsažených v nikotinových sáčcích se dočtete zde!

5
0x
4
0x
3
0x
2
1x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
2
K Avatar autora | 21.8.2020
Hodně zvláštní chuť, trochu borovicová, bylinky nedokážu identifikovat. Neurazí, ale že by mě nadchla...