Eleaf Lore Vino Yellow E-cigareta

Hybridní jednorázová e-cigareta Eleaf Lore Vino Yellow je skvělým kompromisem mezi jednorázovou e-cigaretou a klasickou e-cigaretou. Jedná se o doplnitelnout e-cigaretu s dobíjecí baterií a integrovaným žhavícím tělískem s WideWick technologií. To znamená, že e-cigaretu je možné doplňit - doporučujeme k tomu e-liquid s poměrem PG50/VG50. Výběr e-liquidů s fantastickou příchutí naleznete zde. Stejně tak je možné dobít baterii pomocí USB-C!

Eleaf Lore Vino ve žlutém provedení je skvělá designová záležitost. Více barevných provedení naleznete zde.

E-cigareta zvládne od 30ti do 50ti mg e-liquidu v závislosti na stylu kouření daného uživatele. Obsahuje integrovanou a nevyměnitelnou cartridge s objemem 2ml. Dále disponuje AirFlow regulátorem, pro individuální nastavení tuhosti potáhnutí.

Můžeme doručit do:
26.4.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Eleaf Lore Vino
249 Kč 205,79 Kč bez DPH
Kategorie: Eleaf Lore Vino
Kapacita baterie: 650 mAh
Odpor: 1,4 ohm
Objem cartridge: 2 ml
Dobíjení: USB-C
Typ: MTL
Eleaf Iore Vino Pod Kit e cigareta yellow min
Tip

Hybridní e-cigareta Eleaf Lore Vino představuje kombinaci jednorázových e-cigaret a pod systémů. Jednorázové e-cigarety jsou naprosto jednoduchá zařízení přinášející fantastický chuťový zážitek. Ovšem nemožnost doplnění e-liquidu nebo dobití baterie může být pro mnohé uživatele značná nevýhoda.

Skvělým kompromisem je právě hybridní e-cigareta Eleaf Lore Vino! U této e-cigarety je možnost dobíjení baterie pomocí USB-C i možnost doplňovat e-liquid. Stejně jako u jednorázových e-cigaret disponuje Eleaf Lore Vino samospínacím systémem, tedy beztlačítkovým potahováním. Podání chuti je díky integrovanému žhavícímu tělísku s odporem 1,4 ohm a nové technologii WideWick naprosto fantastické! Toto zařízení navíc disponuje regulací AirFlow, díky které si nastavíte tu ideální tuhost potáhnutí pro Vás.

Bez ohledu na veškeré výhody hybridní e-cigarety, je Eleaf Lore Vino také jednorázovým zařízením. Jelikož disponuje integrovaným žhavícím tělískem, které nelze vyměnit. To však vydrží mnohem, mnohem déle než klasická jednorázová e-cigareta! Zálěží na stylu kouření daného uživatele, zpravidla ale vydrží od 20 do 40 ml e-liquidu. Což je ekvivalent pro 10-20 samostatných jednorázových e-cigaret!

Eleaf Lore Vino

Hybridní e-cigareta s elegantním designem. Vybrat si můžete ze 4 barevných variant! Malá a skvěle padnoucí do ruky. Fantastické podání chuti, dobíjecí baterie s kapacitou 650 mAh a doplnitelná cartridge s objemem 2ml. Zvládně 30-50 ml e-liquidu!

Eleaf Lore Vino Yellow E-cigareta
Eleaf Lore Vino Yellow E-cigareta

WideWick technologie

Geniální podání chuti zajišťuje integrované žhavicí tělísko s odporem 1,4 ohm a inovativní technologie WideWick, kterou je celá cartridge opatřena. Speciálně uskladněná savá vata skvěle absorbuje e-liquid, díky čemu nedochází k nasátí e-liquidu do úst.

Doplnitelné zařízení

E-cigareta Eleaf Lore Vino lze velmi jednoduše doplnit Vaším oblíbeným e-liquidem až na 2ml, což je objem cartridge. A znovu a znovu! Je to jednoduché, stačí odklopit gumovou záslepku a dolít!

Doporučené e-liquidy naleznete zde!

Eleaf Lore Vino Yellow E-cigareta
Eleaf Lore Vino Yellow E-cigareta

Lze dobíjet

Integrovaná baterie s kapacitou 650 mAh lze dobíjet pomocí USB-C! Po dobu dobíjení svítí LED indikace, jakmile je baterie dobitá, indikace zhasne. Kapacita baterie je naprosto dostačující na celý den i pro náročnější uživatele.

Nastavte si AirFlow

Regulační kroužek ve spodní části e-cigarety Vám dovolí zajistit si ideální tuhost potahu. AirFlow slouží k uzavření nebo otevření otvorů pro přísun vzduchu. Potáhnutí tak můžete regulovat pro ideální MTL způsob kouření právě pro Vás!

 

Eleaf Lore Vino Yellow E-cigareta
Eleaf Lore Vino Yellow E-cigareta

E-liquidy PG50/VG50

Pro zachování nejdelší živostnosti zařízení doporučujeme používat e-liquidy s poměrem základu PG50/VG50. Nabídku e-liquidů naleznete zde.
Eleaf Lore Vino Yellow E-cigareta

Automatické spínání

Díky automatickému spínání potáhnete i bez tlačítka! E-cigaretu není třeba vypínat ani zapínat. Nemusíte mít strach, že se obsah cartridge vylije!
Eleaf Lore Vino Yellow E-cigareta

Malá a stylová

E-cigareta váží pouhých 31g, s délkou necelých 11 cm a průměrem 1,6 cm skvěle padne do ruky a vleze se do každé kapsy!

Obsah balení, e-liquidy a doporučení...

V balení naleznete 1x E-cigaretu Eleaf Lore Vino a uživatelský manuál. Balení neobsahuje napájecí kabel ani e-liquid.

E-liquidy pro naplnění e-cigarety doporučujeme s poměrem PG50/VG50, nabídku těchto e-liquidů s výběrem fantastických příchutí naleznete zde!

Při prvním naplnění cartridge e-cigarety vyčkejte alespoň 10 minut před prvním potáhnutím. Aby se e-liuqid dostatečně nasákl a nedošlo k připálení tělíska.

Životnost cartridge v e-cigaretě je individuální, v běžném provozu si však poradí se třemi až pěti náplněmi e-liquidu, tedy 30-50ml. Při intenzivním používání a silnějších potazích se životnost cartridge výrazně snižuje!

Jakmile zaznamenáte pokles v kvalitě chuti, pokles v produkci páry, nebo ucítíte během potahu spálenou chuť, je nutné celé zařízení ekologicky zlikvidovat a zakoupit zařízení nové.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto