TOP 10 E-liquidů

Používáte standardní e-cigaretu či POD e-cigaretu, kterou je třeba doplňovat e-liquidem? Nevíte si rady s výběrem e-liquidu či hledáte novou příchuť? Tento článek by Vám mohl pomoci! Podle našich statistik, zpětné vazby od Vás a osobních zkušeností Vám představujeme TOP 10 nejoblíbenějších e-liquidů.

10. IVG Salt Blueberg Burst

Na desátém místě máme e-liquid od značky IVG z Velké Británie. IVG je jedna z nejdražších a také nejoblíbenějších značek e-liquidů s řadou ocenění, která získává pravidelně. Příchuť Blueberg Burst je u nás nejprodávanější z této řady, výrazná a sladká borůvková chuť, která je navíc skvěle osvěžující díky ledovému nádechu. Borůvkové příchutě rozhodně jednou! E-liquidy IVG obsahují nikotinovou sůl ve dvou variantách síly - 10 a 20 mg/ml. Celou nabídku e-liquidů IVG Salt naleznete zde.

9. Elf Liq Watermelon

Elf Liq je značka e-liquidů od výrobce velice oblíbených jednorázových e-cigaret Elf Bar. I přesto, že jsou e-liquidy Elf Liq poměrně novou záležitostí, vysloužili si několik příček v tomto žebříčku. Jejich obliba je obrovská díky skvělým příchutím, které jsou stejné jako v jednorázových e-cigaretách Elf Bar. Elf Liq e-liquidy jsou tedy skvělou volbou pro ty, kteří milují jednorázovky Elf Bar a chtějí razantně ušetřit bez snížení kvality a chuti. Příchuť vodního melounu je všeobecně jednou z nejoblíbenějších a tedy ani zde to nebude jinak. Nabídku e-liquidů Elf Liq naleznete zde.

8. Riot S:alt Cherry Fizzle

Značka Riot z Velké Británie nabízí neuvěřitelné portfolio chutí a variant síly nikotinu. Velkou zajímavostí a odlišností u e-liquidů Riot Salt je použití hybridního nikotinu, což je kombinace volného nikotinu a nikotinové soli. Přínost je ve zvýšené pocitové síle, absenci škrábání v krku a delší výdrži komponentů e-cigarety. Nikotinová sůl se totiž rychleji vstřebává do těla a vydrží déle, není tak potřeba častého a dlouhého potáhování. Volný nikotin má za následek zvýšení pocitové síly.

Příchutě jsou výrazné, sladké a nabízí velice originální receptury. Jedním z favoritů je Cherry Fizzle, který má dokonale vyladěnou chuť třešní v podobě sladkého šumivého bonbńu. Riot S:alt nabízí 3 varianty síly nikotinu - 5, 10 a 20 mg/ml. Nejsilnější verzi doporučujeme zkušeným uživatelům! Celou nabídku e-liquidů Riot naleznete zde.

7. Emporio lesní ovoce

Česká značka Emporio je u nás velmi oblíbená díky velkému výběru příchutí, kvalitě a neuvěřitelně rozmanité nabídce síly nikotinu. E-liquidy Emporio jsou také jedny z nejlevnějších na trhu, nikoli však na úkor kvality. Příchutě jsou o něco méně výraznější než u ostatních e-liquidů v tomto výběru, avšak to může být i výhodou. Pokud Vám vadí přeslazené, výrazné e-liquidy a máte raději volný nikotin, rozhodně doporučujeme e-liquidy Emporio! Lesní ovoce je u nás nejprodávanější chutí, společně s borůvkou, jahodou a melounem. Celou nabídku e-liquidů Emporio naleznete zde.

6. BIG MOUTH One Million Berries

Litevská značka Big Mouth nabízí e-liquidy s nikotinovou solí o síle 20 mg/ml a oproti konkurenci výrazně menší nabídku příchutí. O to více jsou však jednotlivé příchutě propracované. Značka Big Mouth je spíše než kvůli e-liquidům známá díky příchutím pro míchání, kterých nabízí nespočet. Lze tak říci, že se jedná o výrobce, který se specializuje na příchutě a podle toho to také vypadá. Příchuť One Million Berries dokonale kombinuje borůvky, maliny a ostružiny. Celou nabídku BIG MOUTH e-liquidů naleznete zde.

5. Just Juice Mango & Blood Orange On Ice

E-liquidy Just Juice z Velké Británie patří rozhodně mezi špičku. Z obrovského výběru chutí a variant síly nikotinu si vybere téměř každý, nabídka je určená pro milovníky výrazných chutí a to jak ovocných, exotických tak i tabákových. E-liquidy Just Juice jsou velmi oblíbené mezi uživateli, kteří milují ledové příchutě jako například Mango & Blood Orange On Ice, která je jednou z nejpreferovanějších z celé řady Just Juice! Celou nabídku e-liquidů Just Juice naleznete zde.

4. Just Juice Guanabana & Lime On Ice

A máme tu další příchuť z řady Just Juice, tentokrát se jedná o exotickou a originální příchuť, kterých v téro řadě nalezneme hned několik. V nabídce e-liquidů a Shake & Vape příchutí Just Juice naleznete i řadu Ice Range, která nabízí ledově osvěžující příchutě, které sebevědomě šplhají do tohoto žebříčku. Just Juice nenabízí jen skvělé e-liquidy ale také Shake and Vape aromata ze kterých si můžete namíchat svůj vlastní liquid. Nabídku Shake and Vape aromat Just Juice naleznete zde.

3. Elf Liq Blueberry

Borůvka prostě jede! E-liquid Elf Liq od značky Elf Bar s příchutí borůvky je kombinace, která má zaručenou oblibu. Výrazná a sladká chuť borůvky, stejná jako je u jednorázové e-cigarety Elf Bar Blueberry, která je mimochodem stále nejoblíbenější jednorázovou e-cigaretou. Jste-li příznivcem výrazných a sladkých chutí, tady nešlápnete vedle!

2. Riot S:alt Rich Black Grape

Riot S:alt už v tomto žebříčku máme a to několikrát, nemá tak smysl opakovat parametry těchto e-liquidů, spíše si popíšeme chuť druhého nejoblíbenějšího e-liquidu na našem e-shopu. Příchuť Rich Black Grape nabízí naprosto fantastický zážitek z vapování, je sladká, výrazná a svěží. Hroznové víno je šťavnaté a je podtrženo o tóny máty pro dokonalý ledový pocit. 

1. Riot S:alt Blue Burst

První místo prodejů a oblíbenosti si získává příchuť Blue Burst od značky Riot S:alt o které se tu zmiňujeme opakovaně. E-liquid Riot S:alt Blue Burst je nejprodávanější e-liquid na našem e-shopu, mámě i poměrně dost zákazníků, kterí opakovaně a dlouhodobě neužívají žádný jiný e-liquid. To znamená jednu věc, je až nebezpečně dobrý! Kombinace sladko-kyselé modré maliny je podtržena svěžestí ledové tříště. Hrozí zde nebezpěčí závislosti na chuti! Vítězný e-liquid Riot S:alt Blue Burst naleznete zde.

 

Vybrat správný e-liquid není jednoduché, člověk se musí kolikrát spálit, než narazí na ten pravý. Výběr ovlivňuje několik faktorů, tím hlavním by pro Vás měl být obsah nikotinu, tedy síla. Dále příchuť a poměr PG/VG aby byl e-liquid kompatibilní s Vámi používaným zařízením. Pokud například používáte POD systém e-cigarty ideální poměr je 50PG/50VG, který nabízí drtivá většina e-liquidů. 

Vybrat správnou příchuť, která Vám sedne bude také oříšek, příchutí jsou mraky - ovocné, tabákové, dezertové, dále různé kombinace, některé jsou chladivé.. Je toho zkrátka hodně, celou nabídku e-liquidů naleznete zde

Doufáme, že Vám tento článek ve výběru e-liquidu pomůže, případně se na nás neváhejte obrátit.

Pokud již máte Vašeho favorita, doporučujeme Vám najít si tuto příchuť ve variantě Shake and Vape a za pomocí báze, případně nikotinových boosterů vytvořit vlastné e-liquid. Ušetříte tak spoustu peněz a budete mít dlouhou dobu co kouřit!

Používáme ověření věku Adulto