Dárek zdarma při objednávce nad 1 000 Kč! Sleva při koupi 5 ti kusů stejného produktu! Samolepka s naším logem ke každé objednávce zdarma!

Doprava a platba

Doprava a platba

 

Doprava

Česká pošta - k Vám domů nebo na pobočku české pošty. Zásilka je doručena většinou druhý den po objednání, maximálně ten následující. Při objednávce do 17:00, odesíláme ještě ten den! 

Doporučujeme objednání na pobočku české pošty - nemusíte čekat doma na kurýra, díky sledovacímu číslu se dozvíte kdy zásilka dorazila na pobočku. Také je větší pravděpodobnost, že zásilka bude doručena následující pracovní den po doručení.

Zásilkovna - doručení na výdejní místo zásilkovny, které si vyberete. V okolí jich jistě naleznete dost. K vyzvednutí je zásilka většinou druhý - třetí pracovní den po objednání. Při objednávce do 16:00, odesíláme ještě ten den! Doba dodání na výdejní místo je většinou druhý den po objednání. V pondělí tedy objednáte a ve středu můžete vyzvedávat! O stavu Vaší zásilky budete samozřejmě informování.

 

Platba

Dobírkou - hotově nebo kartou při převzetí zboží - 20 - 40 Kč. (Záleží na druhu dopravy)

Platba převodem - převodem na účet č. 286926967/0300. Zboží odesíláme okamžitě po přijetí platby na náš účet. - Zdarma

Platba online kartou - Zaplaťte rychle a jednoduše kartou jako v obchodě! Platební brána kterou provozuje Pays.cz je zabezpečená na nejvyšší úrovni! zásilka je zaplacena ihned a my ji tak můžeme odeslat co nejdříve!