Doprava a platba

Doprava a platba

 

Možnosti dopravy

PPL - k Vám domů nebo na pobočku PPL (Parcel Point, Alza Box apod.). Zásilka je doručena obvykle následující pracovní den po jejím odeslání. Při objednávce do 14:00 hodin, ve všední den, bude Vaše objednávka odeslána ještě tentýž den. O stavu Vaší zásilky budete informování emailem se sledovacím číslem zásilky. Ceny dopravy PPL doručení na adresu je 99,-. Cena dopravy PPL - Výdejní místo je 79,-

 

Zásilkovna - doručení na výdejní místo zásilkovny, které si vyberete. V okolí jich jistě naleznete dost. K vyzvednutí je zásilka obvykle následující pracovní den po odeslání. Při objednávce do 14:00 v pracovní den, bude Vaše objednávka odeslána tentýž den. O stavu Vaší zásilky budete informování emailem se sledovacím číslem zásilky. Cena dopravy na pobočky Zásilkovny je 69,-.

 

DPD - Rychlé a spolehlivé doručení na Vaší adresu nebo na výdejní místa DPD. Zásilka Vám bude s největší pravděpodobností dodána následující pracovní den po odeslání. Při objednávce do 14:00 Vám tak bude zásilka na 99% dodána následující pracovní den. Doručení je s hodinovou přesností, v den doručení Vám přijde sms zpráva s hodinovým časovým oknem pro doručení Vaší zásilky. Ceny dopravy DPD doručení na adresu je 89,-. Cena dopravy DPD - Výdejní místo je 69,-

 

Možnosti platby

Platba na dobírku - Částka za objednávku se hradí v moment jejího převzetí. Platba je možná hotově či kartou. Cena dobírky je 49,-.

Platba převodem - Převodem na účet č. 2502429623 / 2010 v případě plateb v CZK měně. V případě plateb v EUR měna je číslo účtu: 299181028 / 0300. Cena této platby je zdarma. Objednávku začneme vyřizovat jakmile částku obdržíme na účet.

Platba kartou online - Platba kartou online je nejrychlejší metoda platby prostřednictvím platební brány PayU. Zvolit zde můžete z několika možností platby - Apple Pay, Google Pay, Převodem či okamžitou platbou debetní či kreditní kartou. Cena služby je zdarma. Částka je připsána téměř okamžitě.

 

 

 

Používáme ověření věku Adulto