Bonusový program

Vstupte do Nordiction klubu a ušetřete s každým nákupem!

Jak na to? Je to jednoduché, stačí se u nás pouze registrovat.

Vytvořit účet!

Sbírejte body ihned po registraci

Jakmile se zaregistrujete, za každý nákup sbíráte body, které můžete využít na další nákup. Body si také můžete šetřit a využít všechny najednou! Za každou utracenou korunu získáte 1 bod. 1 bod = 0,05 Kč. Tedy například za nákup v hodnotě 2000,- obdržíte automaticky slevu v hodnotě 100,- na další nákup, tedy 5%. Slevu není možné kombinovat se slevovými kupóny.

Platné na nákupy v CZK i v EUR!

Body se připíší na Váš účet automaticky, ihned po dokončení objednávky. Bonusový program platí jak na nákupy v českých korunách tak i v eurech. Za každé utracené 1€ získáte 24,5 bodu (může se lišit dle aktuálního kurzu). Například při nákupu v hodnotě 100€ získáte 2450 bodů, což se rovná slevě 5€ na další nákup, tedy 5%. Slevu nelze kombinovat se slevovými kupóny.

Body můžete získat nejen za nákup!

Sbírat body začínáte už s Vaší první registrací, za registraci obdržíte ihned 500 bodů!

Váš uživatelský účet

Ve Vašem účtu uvidíte přehledně stav získaných bodů. Uživatelský účet však přináší i další výhody, uvidíte všechny Vaše vytvořené objednávky. Budete zde mít uloženou adresu a nebude třeba ji s každou objednávkou znovu vyplňovat! 

Body za objednávku se připíší na Váš zákaznický účet jakmile Vaší objednávku potvrdíme a odešleme, nebo v momentě zaplacení objednávky (Kartou či převodem).

Bonusový program je funkční pouze s registrovaným uživatelským účtem. Body se připisují až po přihlášení, stejně tak je možné body čerpat až po přihlášení do Vašeho účtu!  Platnost bodů je 1 rok.

Bonusový program platí pouze pro koncové zákazníky.

Používáme ověření věku Adulto