Hybridní e-cigarety

Hybridní e-cigareta je skvělé řešení pro náročnější uživatele, kterým už jednorázové e-cigarety nestačí! Jedná se o kompromis mezi jednorázovou e-cigaretou a klasickou e-cigaretou. Hybridní e-cigareta je také jednorázovým zařízením, vydrží však až 25x déle než klasická jednorázová e-cigareta!

Lze doplňit e-liquid a dobít baterii

Stejně jako u jednorázových e-cigaret má hybridní e-cigareta integrovanou baterii, cartridge i žhavící tělísko. Podstatný rozdíl však je v tom, že e-liquid lze do cartridge jednoduše doplnit a baterii lze znovu dobíjet pomocí USB-C! Hybridní e-cigareta má žhavící tělísko, které zvládne 30-50 ml e-liquidu, toto žhavící tělísko nelze vyměnit, proto je i hybridní e-cigareta jednorázovou záležitostí. Vydrží však mnohem, mnohem déle než standardní jednorázovka a také se finančně vyplatí.

Chuťově podání je naprosto stejné jako u standardních jednorázových e-cigaret, tedy na vysoké úrovni. Hybridní e-cigareta navíc disponuje nastavitelným Air Flow, tedy je možné si nastavit tuhost potáhnutí přesně dle libosti.

Nejprodávanější

Cena

249369
1249369

Značky

Položek k zobrazení: 22
Nahoru
Další produkty
22 položek celkem
Používáme ověření věku Adulto