OXBAR RRD

OXBAR RRD Pody jsou tzv polo, nebo hybridní jednorázové e-cigarety. Jedná se o zařízení do kterého je možné dolévat e-liquid a je možnost dobíjet baterii. Nelze však vyměňovat žhavící tělíska ani jiné komponenty a proto se jedná o druh jednorázových e-cigaret. Vydrží však mnohem déle, než standardní jednorázové e-cigarety a to zhruba 10x tolik. OXBAR RRD hravě zvládne 20ml e-liquidu, což je ekvivalent 6000 potahů nebo-li 10ti jednorázovek.

Jednoduchost zde hraje hlavní roli, e-cigaretu stačí doplnit e-liquidem a užít si vapování. Přenos chuti je u POD e-cigaret na velmi vysoké úrovni, žhavící tělíska přenáší chuť do poslední kapky.

V nabídce naleznete edici, kterou připravil výrobce POD e-cigaret OXBAR společně s předním výrobcem e-liquidů Just Juice. V balení tak naleznete hybridní jednorázovou e-cigaretu OXBAR RRD Pod a e-liquid Just Juice Salt s chutí a silou, kterou vyberete. Všechny příchutě Just Juice v této nabídce byly vybrány jako ty nejoblíbenější!

Ideální záležitost pro uživatele, kteří chtějí přejít z jednorázových e-cigaret na doplňovací. S Oxbar RRD a plnohodnotnou náplní v jednom balení je tak tento přechod velmi jednoduchou záležitostí.

Nejprodávanější

Cena

349350
1349350

Značky

Položek k zobrazení: 5
5 položek celkem
Používáme ověření věku Adulto