Předplněné pody = náhrada jednorázových e-cigaret

Systém předplněných podů a baterie

Jednorázové e-cigarety představují skvělou volbu pro kuřáky, kteří chtějí vyzkoušet vaping. Skvěle také slouží příležitostným uživatelům. Je však na místě přiznat si, že užívat jednorázové e-cigaret na každodenní bázi není zcela vhodnou volbou. Jednak tím značně trpí peněženka, ale jde také o velmi neekologickou variantu.  
 
Jednou z nejlepších možností jsou plnitelné e-cigarety, například ve formě POD e-cigaret. Které je možné plnit e-liquidem a dobíjet baterii. Jedinou částí, která se mění jsou náhradní cartridge či žhavící hlavy. Oproti jednorázovým e-cigaretám se však jedná o trochu komplikovanější způsob vapování a také s vyšší počáteční investicí do zařízení. (Ta se ovšem velmi rychle vrátí)  
 
Skvělým krokem mezi jednorázovou e-cigaretou a plnitelným POD systémem je právě systém baterie s vyměnitelnými, předplněnými pody o kterých tento článek bude.
 
Předplněné pody = náhrada jednorázových e-cigaret

Jak předplněné pody fungují?

Na první pohled je tento systém k nerozeznání od jednorázových e-cigaret. Tělo má podobné tvary a obsahuje integrovanou baterii. Baterii je zde však možné dobíjet. Na vrchní straně tohoto zařízení se nachází dutý otvor, určený pro předplněné pody.

Tyto pody obsahují stejnou náplň, kterou naleznete v jednorázových e-cigaretách. Spolehnout se tak můžete na stejně výraznou a sladkou chuť.

Předplněný Pod se jednoduše vloží do tohoto otvoru, kde se za pomocí magnetů přichytí a je připraveno k použití. Po spotřebování e-liquidu v podu se vymění pouze samotný pod, nikoli celé zařízení.

Jelikož obliba jednorázových e-cigaret přerostla určitou hranici a představuje poměrně velký ekologický problém, některé státy se již rozhodli pro jejich zákaz. Je tak pravděpodobné, že se tohoto zákazu dočkáme i v našich končinách.

Pokud jste pravidelný a každodenní uživatel jednorázových e-cigaret, důvodů proč přejít na systém předplněných podů by mělo být více než jen možný zákaz. Jde především o již zmiňovanou ekologickou a ekonomickou výhodu, kterou předplněné pody přináší.

Obliba předplněných podů již rozhodně přerostla jednorázové e-cigarety, je však stále mnoho uživatelů, kteří mají z přechodu na tento systém obavy. Jednoznačně lze však říct, že předplněné pody jsou stejně jednoduché na použití a jejich chuťové podání je na znatelně vyšší úrovni. Také jsou určitě spolehlivější.

Stále se zvyšující obliba předplněných podů je vidět i na stále se rozšiřující nabídce. Zatímco v počátcích existoval tento systém pouze u značky Elf Bar, pod názvem Elf Bar ELFA, nyní je nabídka mnohonásobně větší a určitě se máme ještě na co těšit. V nabídce aktuálně naleznete předplněné pody Elf Bar ELFA, ale také značky Riot Connex, Puff House, VOOM a Venix.

Brzy se také můžeme těšit na novinku v podobě Lost Mary Tappo, otevřeného systému od Elf Bar, který bude kompatibilní se zařízením Elf Bar ELFA!

Používáme ověření věku Adulto