Dárek zdarma při objednávce nad 1 000 Kč! Sleva při koupi 5 ti kusů stejného produktu! Samolepka s naším logem ke každé objednávce zdarma!

LOOP - Nikotinové sáčky

LOOP - Nikotinové sáčky od nového výrobce Another Snus Factory přichází s novými a skvělými příchutěmi, které jsou nejen nikotinovým ale i gurmánským zážitkem! Tato značka také přichází s novými technologiemi!

Technologie Instant RushTM, zaručuje rychlý nástup nikotinu, ale zároveň i dlouhotrvající efekt - až 1 hodinu! A to je naprostá paráda!

Všechny produkty LOOP jsou podávané v krabičkách -PlantCanTM - které jsou jako první na světě vyrobené z rostlinného materiálu a recyklovatelného plastu a jsou tak šetrné k životnímu prostředí! Dáváme všechny palce nahoru a určitě doporučujeme!

V nabídce máme nejsilnější verzi - LOOP Mint Mania Extra Strong, slabší mentolovou verzi - LOOP Mint Mania Strong a dále s příchutěmi - Lékořice a maliny LOOP Salty Ludicris, Pomeranče a limetky - LOOP Sicily Spritz a velmi ostrou verzi s Jalapeño - LOOP Jalapeño Lime Strong!

Cena

159160
1159160
loop mint mania slim extra strong
Novinka
159 Kč
loop mint mania slim strong
159 Kč
loop salty ludicris slim normal
Novinka
159 Kč
loop sicily spritz slim normal
Novinka Tip
159 Kč
5 položek celkem