ELF BAR ELFA - Plnitelný POD

Plnitelný POD Elf Bar ELFA nabízí možnost doplnění vlastního e-liquidu a použití v zařízení Elf Bar ELFA. Prázdná cartridge s integrovaným žhavícím QUAQ Mesh tělískem s odporem 1,1 ohm a objemem pro 2ml e-liquidu disponuje dlouhou výdrží a skvělým podáním chuti. Cartridge je možné plnit jakýmkoli e-liquidem, pro maximální požitek je však doporučováno použít e-liquidy ELF LIQ.

Systém předplněných podů je velmi oblíbený a zcela zastoupil jednorázové e-cigarety. S plnitelnou cartridgí však můžete docílit zhruba polovičních nákladů oproti předplněným podům. Navíc je nabídku příchutí takřka neomezená!

Plnitelný POD je kompatibilní se zařízením ELF BAR ELFA a LOST MARY TAPPO. Balení obsahuje 2 plnitelné pody.

Více se o plnitelném podu dočtete zde.

 

Můžeme doručit do:
24.7.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Elf Bar
179 Kč 147,93 Kč bez DPH
Kategorie: ELF BAR ELFA
Odpor: 1,1 ohm
Počet kusů v balení: 2 ks
Objem cartridge: 2 ml
ELF BAR ELFA Plnitelny pod min
Novinka Tip

Plnitelný POD Elf Bar ELFA

Cartridge, která je kompatibilní se zařízení Elf Bar ELFA, případně se zařízením Lost Mary Tappo, je prázdná s možností doplnění e-liquidem. To znamená, že si nyní ve svém zařízení ELFA/TAPPO můžete vychutnat jakoukoli příchuť, kterou Vám takřka neomezená nabídka e-liquidů nabídne!
 
Tato cartridge disponuje integrovanou žhavící QUAQ mesh cívkou s odporem 1,1 ohm a objemem pro 2ml e-liquidu. Žhavící tělísko je navrženo pro každodenní užívání, tvorba páry je v ideálním poměru a podání příchuti je velmi povedené.
 
Cartridge je jednorázová, jelikož není možné vyměnit žhavící tělísko samostatně. Tělísko má však dlouhou životnost. Pro co nejdelší životnost a maximální chuť je doporučováno použít e-liquidy Elf Liq.
ELF BAR ELFA - Plnitelný POD

Poloviční náklady, neomezený výběr chutí

Plnitelný POD ELF BAR ELFA rozšiřuje nabídku příchutí na absolutní maximum! 

Velmi oblíbený systém e-cigarety a předplněných podů ELF BAR ELFA nabízí jednoduché použití, které je finančně i ekologicky méně náročné než standardní jednorázové e-cigarety. Jednoduchost však zůstává. S plnitelnými cartridgemi ELFA se však můžete dostat oproti předplněným podům na polovinu nákladů.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto