Jednorázové e-cigarety ELF BAR - Recenze

Jednorázové e-cigarety jsou oblíbené pro svou jednoduchost, díky samospínacímu systému stačí z e-cigarety pouze potáhnout a užívat si skvělé chuti a nikotinu. A to je vše! Jednorázová e-cigareta má integrovanou baterii, žhavící hlavu i náplň. Baterie tedy nelze dobít a náplň doplnit. Tím odpadají všechny starosti, které jsou spojené s užíváním standardních e-cigaret.

Jednorázové e-cigarety ELF BAR

Jedna z nejznámějších a nejoblíbenějších značek - ELF BAR - je se svou ohromnou nabídkou příchutí lídrem na trhu. E-cigareta je vyrobena z velmi kvalitních materiálů, použité komponenty žhavící hlavy fungují i při nižších teplotách žhavení a díky použití nikotinové soli v náplni je stupeň žhavení ještě o něco nižší. To má za následek delší výdrž baterie i nižší spotřebu e-liquidu a také o něco zdravější variantu vapování!

Kapacita a způsob kouření

Baterie v jednorázových e-cigaretách ELF BAR má kapacitu dostačující pro více než 600+ potahů. Obsah e-liquidu je 2ml. E-liquid obsahuji mimo jiné nikotinovou sůl, což je modernější a v mnoha ohledech lepší než standardní nikotin. Nikotinová sůl se rychleji vstřebává do těla, nepotřebuje vysoký stupeň žhavení a díky tomu e-cigareta vydrží déle. Také je ideální pro MTL způsob kouření, tedy pusa-plíce, jako například u klasických cigaret. Obsah nikotinu v e-liuidu je standardních 20 mg/ml. 

Nabídka příchutí

V nabídce jednorázových e-cigaret ELF BAR naleznete nepřeberné množství příchutí. Jedná se o jednu z nejširších nabídek na trhu. Naleznete zde klasické ovocné příchutě, jako např. vodní meloun, borůvku či mango. V kategorii ELF BAR NC naleznete také jogurtové příchutě a příchutě ochucených energy drinků!

Porovnání s konkurencí

Zařízení

ELF BAR e-cigarety mají velmi kvalitní a nejmodernější zařízení. Výrobce e-cigarety opravdu vyšperkoval a nyní se jedná o jedny z nejkvalitnějších na trhu. Elfové sice nemají dětskou pojistku, jako například e-cigarety SALT, toho se ale jistě brzy dočkáme i zde.

Kapacita

S kapacitou 600+ potahů jsou Elf Bary nyní již v průměrné pozici, bohužel díky nařízení EU, kdy není možné větší obsah než 2ml náplně, jen těžko překonáme hranici alespoň 800+ potahů. 600+ je nyní naprostý standard a je to zcela dostačující a odpovídající zhruba 2-3 krabičkám klasických cigaret.

Příchuť

Co se příchuti týká, zde Elfové určitě vynikají! Nabídka je obrovská, příchutě jsou výrazné, sladké a naprosto přesně vystihují chuť, kterou udávají. Elf Bary doporučujeme především uživatelům, vyhledávající velmi výrazné a sladké chutě s nižším chladivým efektem.

Závěr

E-cigarety ELF BAR jsou jedny z nejoblíbenějších na trhu. Díky své nabídce příchutí, které jsou geniální, díky kvalitě zařízení a spolehlivosti. Díky skvělému designu a vysoké kapacitě baterie si tuto pozici zcela jistě zaslouží! Vyšší cena oproti konkurenci by neměla tyto výhody převyšovat, Elfové se opravdu vyplatí!

Celou nabídku jednorázových e-cigaret ELF BAR naleznete zde!

Používáme ověření věku Adulto