Jednorázové e-cigarety ELF BAR - Recenze

Jednorázové e-cigarety jsou oblíbené pro svou jednoduchost, díky samospínacímu systému stačí z e-cigarety pouze potáhnout a užívat si skvělé chuti a nikotinu. A to je vše! Jednorázová e-cigareta má integrovanou baterii, žhavící hlavu i náplň. Baterie tedy nelze dobít a náplň doplnit. Tím odpadají všechny starosti, které jsou spojené s užíváním standardních e-cigaret.

Jednorázové e-cigarety ELF BAR

Jedna z nejznámějších a nejoblíbenějších značek - ELF BAR - je se svou ohromnou nabídkou příchutí lídrem na trhu. E-cigareta je vyrobena z velmi kvalitních materiálů, použité komponenty žhavící hlavy fungují i při nižších teplotách žhavení a díky použití nikotinové soli v náplni je stupeň žhavení ještě o něco nižší. To má za následek delší výdrž baterie i nižší spotřebu e-liquidu a také o něco zdravější variantu vapování!

Kapacita a způsob kouření

Baterie v jednorázových e-cigaretách ELF BAR má kapacitu dostačující pro více než 600+ potahů. Obsah e-liquidu je 2ml. E-liquid obsahuji mimo jiné nikotinovou sůl, což je modernější a v mnoha ohledech lepší než standardní nikotin. Nikotinová sůl se rychleji vstřebává do těla, nepotřebuje vysoký stupeň žhavení a díky tomu e-cigareta vydrží déle. Také je ideální pro MTL způsob kouření, tedy pusa-plíce, jako například u klasických cigaret. Obsah nikotinu v e-liuidu je standardních 20 mg/ml. 

Nabídka příchutí

V nabídce jednorázových e-cigaret ELF BAR naleznete nepřeberné množství příchutí. Jedná se o jednu z nejširších nabídek na trhu. Naleznete zde klasické ovocné příchutě, jako např. vodní meloun, borůvku či mango. V kategorii ELF BAR NC naleznete také jogurtové příchutě a příchutě ochucených energy drinků!

Porovnání s konkurencí

Zařízení

ELF BAR e-cigarety mají velmi kvalitní a nejmodernější zařízení. Výrobce e-cigarety opravdu vyšperkoval a nyní se jedná o jedny z nejkvalitnějších na trhu. Elfové sice nemají dětskou pojistku, jako například e-cigarety SALT, toho se ale jistě brzy dočkáme i zde.

Kapacita

S kapacitou 600+ potahů jsou Elf Bary nyní již v průměrné pozici, bohužel díky nařízení EU, kdy není možné větší obsah než 2ml náplně, jen těžko překonáme hranici alespoň 800+ potahů. 600+ je nyní naprostý standard a je to zcela dostačující a odpovídající zhruba 2-3 krabičkám klasických cigaret.

Příchuť

Co se příchuti týká, zde Elfové určitě vynikají! Nabídka je obrovská, příchutě jsou výrazné, sladké a naprosto přesně vystihují chuť, kterou udávají. Elf Bary doporučujeme především uživatelům, vyhledávající velmi výrazné a sladké chutě s nižším chladivým efektem.

Závěr

E-cigarety ELF BAR jsou jedny z nejoblíbenějších na trhu. Díky své nabídce příchutí, které jsou geniální, díky kvalitě zařízení a spolehlivosti. Díky skvělému designu a vysoké kapacitě baterie si tuto pozici zcela jistě zaslouží! Vyšší cena oproti konkurenci by neměla tyto výhody převyšovat, Elfové se opravdu vyplatí!

Celou nabídku jednorázových e-cigaret ELF BAR naleznete zde!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení